1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Hiszpańskie buty Wonders już wkrótce dostępne w Polsce

Zobacz galerię 23 Zdjęcia
Marka Wonders nadchodzącym sezonie postanowiła po raz kolejny udowodnić, że każda kobieta może poczuć się, jakby unosiła się kilka centymetrów nad ziemią.

Znane są już wielu Polkom, które doceniają ich odważny styl i wyjątkową wygodę. Do tej pory zamawiały je w Hiszpanii a teraz swoją ulubioną markę będą miały w zasięgu reki.

Już wkrótce W Warszawie powstanie showroom marki w Polscy Projektanci oraz wybranych sklepach w całej Polsce.

20 listopada 2018 w nowoczesnych przestrzeniach studia 3DWolf , marka Wonders zaprezentowała wiosenno-letnie wzory.

 

Odważna, kolorowa kolekcja, inspirowana latami sześćdziesiątymi przyciągnęła grono gwiazd i dziennikarzy. Na premierze pojawili się m.in.: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Marzena Rogalska, Katarzyna Bonda, Anna Korcz, Bela Komoszyńska, Monika Mariotti, Walerija Żurawlewa i wielu innych.

 

W duchu hiszpańskiej fiesty, warszawski press day umiliły finalistki  The Voice of Poland, Marzena Ugorna i Marta Dryll.

 

A to wszystko dzięki wykorzystaniu systemów dbających o klimatyzację i amortyzację naszych stóp. Firma opatentowała na swoje potrzeby specjalny system walking on air określany jako klimatyzacja dla stóp, który gwarantuje komfort i wygodę przez cały dzień. Oryginalny styl butów Wonders rozpoznawalny jest na całym świecie, teraz możemy je nosić również w Polsce.

  #You are Real! #YouAreWonders!

„Jesteś cudowna gdy jesteś sobą!”

Doskonała jakość skór i wykonanie w parze modą i kolorem. W końcu wszystkie wiemy, że najlepszym przyjacielem kobiety są buty;)

Kwintesencja wygody i niebanalnego stylu - tak można jednym zdaniem określić buty hiszpańskiej marki Wonders. A zatem czekamy już na lato!

O’le

 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze