1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Piąty sezon „Czarnego lustra” od 5 czerwca na Netflixie

fot. materiały prasowe
W piątym sezonie jednego z najpopularniejszych seriali na kanale Netflix, Charlie Brooker i Annabel Jones przedstawią trzy zupełnie nowe historie: "Smithereens", “Rachel, Jack and Ashley, too” oraz"Striking vipers". 

Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

Nowy sezon przedstawi 3 zupełnie nowe historie: "Smithereens" opowiadający historię kierowcy taksówki, który działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych zdarzeń; “Rachel, Jack and Ashley, too”, w którym występuje Miley Cyrus opowiadający o samotnej nastolatce pragnącej zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdy popu, której życie nie jest aż tak różowe, jak się wydaje…; "Striking vipers" czyli historia dawnych znajomych ze studiów, która prowadzi do serii wydarzeń mogących na zawsze odmienić ich życie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze