1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Styl Życia
 4. >
 5. Notera Hotel SPA - spełnienie marzeń o idealnym wypoczynku!

Notera Hotel SPA - spełnienie marzeń o idealnym wypoczynku!

Zobacz galerię 15 Zdjęć
Notera Hotel SPA to miejsce, które spełnia marzenia o idealnym wypoczynku! Hotel zachwyca urzekającym widokiem na jezioro Charzykowskie, a serdeczna atmosfera i bliskość natury powodują, że chce się tu wracać.

 

Gdzie?

Notera Hotel SPA położony jest w Borach Tucholskich, na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Bory Tucholskie. Z okien hotelu rozpościera się widok na jezioro Charzykowskie.

Bory Tucholskie to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek. Spacery, jazda na rowerze, Nordic Walking, żeglarstwo, jogging to tylko niektóre propozycje spędzenia czasu. Dla osób poszukujących wyciszenia i relaksu stworzyliśmy pierwszą w Polsce Strefę Poza Stresem.

 

Atmosfera, ekologia i jezioro

Notera Hotel SPA to miejsce tworzone przez ludzi z pasją, w którym panuje serdeczna, sprzyjająca wypoczynkowi atmosfera. W hotelu zastosowano szereg rozwiązań pro ekologicznych, m.in.: pompy ciepła, odzysk wody deszczowej, odzysk ciepła z wód basenowych i energooszczędne oświetlenie. Zioła i warzywa uprawiane są w hotelowej szklarni. W ofercie hotelu dostępne są programy pobytu oparte na zasadach zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Z hotelu rozpościera się widok na jedno z najpiękniejszych jezior w Polsce – jezioro Charzykowskie i Wyspę Miłości.

 

Jakie atrakcje czekają na Ciebie w hotelu?

Znajdziesz tu 78 przestronnych, nowocześnie urządzonych pokoi i apartamentów, SPA z basenem, jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową i sauną infrared. Wielbiciele aktywnego spędzania czasu mają do dyspozycji Strefę Rekreacji, w której dostępny jest Fitness Room, bowling, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy i Strefy Chillout wyposażonej w gry planszowe i książki.

 

SPA z widkoiem na jezioro

Marzysz o chwili relaksu? Wybierz Notera SPA z widokiem na jezioro. Znajdź czas dla siebie, zrelaksuj się, odpocznij. Poczuj energię otaczającej przyrody. Zaufaj doświadczeniu naturo terapeutów i kosmetykom bazującym na najlepszych naturalnych składnikach. Tutaj odnajdziesz równowagę. Basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, sauna IR… To nie wszystko!

W Notera Hotel SPA dostępna jest Pierwsza w Polsce Strefa Poza Stresem

To przestrzeń zaprojektowana tak, by pomóc Ci osiągnąć stan głębokiego relaksu. Tutaj znajdziesz wszystko niezbędne do odnowy sił witalnych i oczyszczenia organizmu. Strefa Poza Stresem to miejsce, które wskazuje drogę do dbałości o własne lepsze samopoczucie i czerpanie energii ze światła, wody i otaczającej natury.  W Strefie Poza Stresem możesz korzystać z:

 • basenu floatingowego
 • groty solnej z infuzją soli medycznej
 • gabinetu multiterapii, który skrywa w sobie aromaterapię i chromoterapię
 • sauny rasul, czyli łaźni parowej, w której odbywają się także kąpiele błotne o właściwościach detoksykujących i nawilżających
 • biosauny sosnowo-ziołowej, czyli połączenia sauny parowej i suchej z inhalacją ziołową i presoterapią stóp. Podłoga sauny wyłożona jest naturalnych igliwiem, a na ścianach wiszą pęczki lawendy.
 

 

Znajdź swoją przestrzeń relaksu – zaufaj Notera Hotel SPA.

 Więcej informacji -

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze