1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Zdobądź wymarzoną pracę zdalną i wygraj wyjazd na Bali w ramach nowego projektu Remote-how

Zdobądź wymarzoną pracę zdalną i wygraj wyjazd na Bali w ramach nowego projektu Remote-how

fot. materiały prasowe Remote-how
Zobacz galerię 5 Zdjęć
Remote-how - polscy pionierzy pracy zdalnej wkraczają na rynek z nowym projektem i tworzą platformę, która ma za zadanie połączyć pracodawców zatrudniających zdalnie z kandydatami. Platformę testować będą na polskim rynku. Osoby, które będą chciały znaleźć pracę zdalną poprzez Remote-how Talent, mają też szansę wygrać miesiąc pracy zdalnej z Bali. Remote-how zapłaci za bilety, zakwaterowanie i coworking!

Praca zdalna staje się coraz bardziej popularna. Szacuje się, że w 2018 roku, ponad 70% ludzi na świecie pracowało zdalnie przynajmniej jeden dzień w tygodniu. Ponad to, według raportu State of Remote Work 2019, 99% ankietowanych wyraziło chęć do pracowania zdalnie lub chociaż częściowo zdalnie do końca swojej kariery. Pracodawcy również dostrzegają zalety pracy zdalnej i korzystają z możliwości, które otwiera dla ich organizacji.

Na przykład, rozproszone zespoły deklarują wyższą produktywność oraz zgłaszają mniej stresu. Dodatkowo spadają też koszty utrzymania biura po stronie pracodawcy i znacząco zmniejsza się ślad węglowy firmy. Polski rynek pracy zdalnej nie pozostaje w tyle za światowym. Magdalena Mika, Employer Branding Manager MJCC mówi, że: “Możliwość pracy zdalnej, w niektórych branżach, to już nie tyle benefit, co standard, zwłaszcza w obszarze nowych technologii. Pracodawcy podążają za oczekiwaniami kandydatów starając się zapewnić zarówno techniczne i formalne warunki do pracy poza biurem, jak i właściwą komunikację.”

Remote-how Talent jest odpowiedzią na wzrastające potrzeby polskiego rynku pracy zdalnej. “Firmy chcą zatrudniać pracowników na pozycje w pełni lub częściowo zdalne, a pracownicy chcą więcej elastyczności. Nasza platforma odpowie na potrzeby obydwu stron.” - mówi Iwo Szapar, CEO Remote-how. Do tej pory, Remote-how pracowało z liderami na światowym i polskim rynku pracy zdalnej, m.in. z firmami takimi jak Doist, Automattic, Atlassian, Buffer, Hubspot, lub Netguru. Przy ich nowym projekcie, również przewidują współpracę z najlepszymi pracodawcami.

Aby wziąć udział w pilatożowej edycji projektu, osoby zainteresowane pracą zdalną powinny wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy do końca sierpnia. Rekrutacje na pierwsze pozycje zdalne rozpocznie się na przełomie sierpnia i września 2019 roku. Dodatkowo, wśród wszystkich zarejestrowanych osób, Remote-how wylosuje cztery osoby, które będą miały okazję przez miesiąc pracować zdalnie z Bali. Będzie to okazja do wdrożenia się w nową rolę, poznania zdalnej społeczności i spróbowania pracy z przepięknego miejsca.

Więcej na temat konkursu:

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze