1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Akcent na naturalność – nowa kolekcja Westwing we współpracy z Alex Rivière

W nowej kolekcji każdy znajdzie coś, co pasuje do jego domu. (Fot. Phil Blandow dla Westwing; Alex Riviere x Westwing Collection)
Zobacz galerię 5 Zdjęć
26 nowych produktów ma dzisiaj swoją premierę na Westwing.pl. Jest to pierwsza kolekcja marki Westwing stworzona we współpracy z twórczynią internetową Alex Rivière.

Alex Rivière to znana i ceniona na całym świecie twórczyni internetowa, businesswoman i dyrektorka kreatywna z Hiszpanii. To właśnie na podstawie jej pomysłów i inspiracji powstały produkty, które zostały stworzone przez zespół projektantów Westwing.

Kolekcja obejmuje produkty z kategorii meble, oświetlenie, tekstylia i dodatki. Przedmioty utrzymane są w naturalnych kolorach, takich jak zgaszona biel i beż, dzięki czemu będą dobrze współgrać z różnymi stylami wnętrz. Do kolorystyki odpowiednio dopasowano materiały – drewno mango, len, trawertyn i marmur w beżowej kolorystyce.

– W przypadku naszej pierwszej kolekcji powstałej we współpracy z twórczynią internetową ważne było dla nas stworzenie czegoś wyrafinowanego i aktualnego. Osobisty styl Alex Rivière jest szykowny, klasyczny i bardzo prosty, a jednocześnie zawsze na czasie – co idealnie pasuje do kolekcji Westwing. Wspólnie z Alex stworzyliśmy zróżnicowaną gamę produktów, od naszego wyjątkowego fotela Solomon, po wytrzymałe lampy z trawertynu i wazony o organicznych kształtach, tak aby każdy mógł znaleźć coś, co pasuje do jego domu. Linia Alex Rivière x Westwing Collection łączy w sobie aktualne trendy i elegancję – i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, widząc te wszystkie piękne elementy stylizowane w różnych domach – mówi Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.

Alex Rivière dodaje: – Podczas pracy z zespołem projektantów Westwing Collection zdecydowaliśmy się na wykorzystanie wielu naturalnych materiałów, takich jak trawertyn, wełna, drewno i ceramika. Całość sprawia wrażenie organicznej i ponadczasowej. Każdy element kolekcji został zaprojektowany z myślą o trwałości. Ze względu na moje zamiłowanie do spokojnej estetyki produkty są uniwersalne i stanowią doskonałą bazę dla twojego domu. Paleta kolorów jest bardzo delikatna, a kolekcja wnosi powiew świeżości. Jestem z niej bardzo dumna, ponieważ jest to pierwsza w historii współpraca z Westwing Design, a także dlatego, że naprawdę oddaje istotę mojej osobistej estetyki.

Kolekcja Alex Rivière x Westwing Collection jest od dziś dostępna na Westwing.pl. W kolejnym kroku produkty z tej linii będą również dostępne na WestwingNow.pl.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze