1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Charytatywny Bal Dziennikarzy

7 lutego 2015 w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbędzie się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy. Podczas wieczoru goście usłyszą Ewę Bem w towarzystwie podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Mrozu i Poparzonych Kawą Trzy. Imprezę poprowadzą Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor.

- Tak jak co roku my dziennikarze chcemy pomóc dzieciom w potrzebie. W tym roku wspieramy m.in. podopiecznych Fundacji Anny Dymnej, chore dzieci, naprawdę ciężko doświadczone przez los. Mamy nadzieję, że dziennikarze dopiszą i tłumnie stawią się na balu mimo środowiskowych sporów i różnic! - powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska, Przewodnicząca Rady Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Do 6 lutego 2015 potrwa internetowa aukcja fundacji na stronie charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących dzieci.

Informacje na temat zakupu cegiełek uprawniających do udziału w balu oraz zaproszenie do udziału w aukcji znajdują się na stronie Partnerami imprezy są m.in. Politechnika Warszawska i Allegro, a Mecenasem Projektu PKO BP.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała w 1998 z potrzeby serca dziennikarzy różnych mediów i jest organizacją non-profit, której nadrzędny cel to pomoc najbardziej potrzebującym. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, niepełnosprawnymi i wiele innych.

mat.pras.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze