1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Nowy wymiar Twojego domu z czujką ruchu Fibaro

Czujniki ruchu to jedne z tych urządzeń, bez których nie sposób wyobrazić sobie naszego domu. Nie tylko podnoszą poziom bezpieczeństwa domowników, lecz także ułatwiają zarządzanie przestrzenią i sprawiają, że wykonywanie wielu czynności staje się po prostu łatwiejsze. Od jakiegoś czasu na rynku dostępne są także innowacyjne czujki ruchu, których możliwości znacznie wykraczają poza działanie wcześniej dostępnych produktów. Na tej płaszczyźnie bez wątpienia wyróżnia się czujka ruchu Fibaro, będąca odpowiedzią na potrzeby wielu z nas.

Jak działa czujka ruchu w wydaniu smart?

O ile powszechnie znana i stosowana w domach czujka ruchu umożliwiała nam przede wszystkim detekcję światła, o tyle czujka ruchu w wydaniu smart jest już wielofunkcyjnym urządzeniem, oferującym nam szereg rozwiązań. Wskazuje temperaturę w pomieszczeniu i dostosowuje ją do naszych potrzeb, umożliwia tworzenie złożonych scen, a wreszcie pozwala mierzyć natężenie światła i dynamicznie ustawić najlepsze parametry oświetlenia o każdej porze dnia. To jednak tylko początek jej możliwości. Regulowana czułość pracy czujki ruchu pozwoli ustawić działanie tak, aby pracowało w odpowiedni sposób i ignorowało np. ruch posiadanych przez nas zwierząt.

Zainteresowani działaniem , zapytaliśmy twórców marki o możliwości tego niepozornego urządzenia i sposoby wykorzystania go w domowej przestrzeni.

Czujka ruchu Fibaro: inteligencja, która może więcej

Motion Sensor od Fibaro to inteligentny czujnik, który wykrywa nie tylko ruch, lecz także światło i temperaturę. Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii na świecie urządzenie umożliwia nam stałe mierzenie poziomu temperatury w naszym domu oraz natężenia światła. Czujka ruchu Fibaro posiada także wbudowany akcelerometr, który wykryje każdą ewentualną zmianę położenia lub próby otwarcia obudowy. W praktyce pozwala to na zapewnienie naszym bliskim i naszemu domowi maksymalnego bezpieczeństwa – Motion Sensor Fibaro jest niezawodnym strażnikiem domowej przestrzeni, który czuwa nad nią przez całą dobę. O każdym wykrytym ruchu poinformuje nas za pomocą powiadomienia wysłanego na smartfona, równocześnie zapewniając stały dostęp do kontrolowania i sprawdzania pozostałych pomiarów uzyskanych przez urządzenie.

Przemyślany design i funkcjonalność, o jakiej marzyliśmy

Czujka ruchu Fibaro to niepozorne urządzenie zamknięte w nowoczesnej i dopracowanej formie. Ponadczasowy design, nieskazitelna biel i miniaturowe rozmiary sprawią, że Motion Sensor z łatwością wpisze się w każdą przestrzeń naszego domu oraz będzie stanowić jej subtelne uzupełnienie. Dodatkowo producenci Fibaro zadbali o to, aby instalacja i konfiguracja urządzenia nie sprawiła nam żadnych trudności. Czujka ruchu Fibaro została zaprojektowana w taki sposób, aby nie wymagała kabli i działała na baterię. Zastosowanie uniwersalnego uchwytu pozwoli umieścić ją, gdziekolwiek zechcemy – na ścianie, podłodze, a nawet na suficie.

Pełna kompatybilność i warianty dostosowane do naszych potrzeb

Potencjał czujki ruchu Fibaro ujawnia się w połączeniu z innymi elementami inteligentnego domu. Jej możliwości są praktycznie nieograniczone, a rodzaj zastosowań ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Aby więc móc w pełni czerpać z możliwości Motion Sensora, wystarczy włączyć go do smart ekosystemu oplatającego nasz dom i przekonać się, jak złożone sekwencje potrafi uruchomić. Posiadasz już w domu inne inteligentne produkty? Bez obaw, producenci Fibaro stworzyli aż dwie linie Motion Sensorów: jedną współpracującą z systemem Fibaro i drugą dedykowaną dla Apple HomeKit. Jeśli masz więc system Fibaro lub inny oparty na technologii Z-Wave, wybierz urządzenie zaprojektowane pod tę technologię. Jeśli jednak szukasz urządzenia współpracującego z Apple HomeKit, wybierz dedykowaną do niego wersję. Pamiętaj, że każde z urządzeń, bez względu na linię produktową, posiada wszystkie funkcje standardowych czujników, które są przeznaczone do pracy w Systemie Fibaro.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach zastosowania czujki ruchu Fibaro w Twoim domu? Zajrzyj na stronę producenta i sprawdź, dlaczego warto zainstalować Motion Sensor już dzisiaj!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze