1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. HOURGLASS – wolność wyboru, morze koloru

HOURGLASS – wolność wyboru, morze koloru

(Fot. Sephora)
(Fot. Sephora)
Curator to nowa kolekcja cieni luksusowej marki HOURGLASS. Pozwala stworzyć spersonalizowaną, wyjątkową paletę kolorów, które możesz uzupełniać i wymieniać w zależności od nastroju.

„Innowacyjność i integralność to serce Hourglass” – mówi założycielka i prezeska marki Carisa Janes. Od momentu powstania w 2004 roku Hourglass stawia na zrównoważony rozwój i formuły nietestowane na zwierzętach. W ubiegłym roku marka ostatecznie osiągnęła zakładany cel i wszystkie składniki odzwierzęce zostały zastąpione wegańskimi zamiennikami (powstała nawet czerwona szminka, Red 0, w której nie ma karminowego pigmentu tradycyjnie uzyskiwanego z pewnej odmiany sproszkowanych insektów). Teraz Hourglass koncentruje się na tworzeniu opakowań, które będą miały jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Carisa Janes Carisa Janes

„Chcemy, żeby nasz kosmetyki były jednocześnie luksusowe i przyjazne dla planety” – mówi Janes. Ta idea przyświecała powstaniu kolekcji Curator.

Dwanaście oszałamiających kolorów cieni do powiek w czterech wykończeniach – matowym, satynowym, błyszczącym i metalicznym daje prawdziwą wolność ekspresji i pozwala na kreatywną zabawę makijażem w zależności od naszych potrzeb i nastroju.

Z kolekcji Curator możesz wybrać pojedynczy cień lub stworzyć spersonalizowaną paletę trzech albo pięciu kolorów. Cienie są w 100% wegańskie, nie zawierają talku, a ich mocno napigmentowane formuły o gładkiej, kremowej teksturze łatwo się rozprowadzają i idealnie wtapiają w skórę.

grafika

Palety do makijażu, w których cienie można dowolnie wymieniać, są w przemyślany sposób zaprojektowane i wykonane z plastiku z recyklingu. Paleta na pojedynczy cień zrobiona jest z jednej butelki. Potrójny zestaw to dwie i pół butelki, zaś największa paletka to pięć butelek.

Plastik pokryty połyskującą, złotą warstwą metalu zmienia się w małe dzieło sztuki codziennego użytku, po które będziemy sięgać z przyjemnością przez całe lata – za każdym razem, gdy poczujemy chęć, by zrobić makijaż oczu. Pojedynczy cień znajduje się w aluminiowej ramce, która nadaje się do recyklingu. Krok bliżej zrównoważonego rozwoju.

Kolekcja cieni Curator HOURGLASS dostępna jest wyłącznie na

grafika

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze