1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

French glossing bronze – brąz pełen blasku

(Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artist)
Do tej pory marzyłyśmy o tym, żeby wyjść od fryzjera z platynowym blondem. Jednak trendy się zmieniają. Coraz więcej z nas przekonało się, jak kobieco i odmładzająco działają naturalne, ciepłe odcienie brązu. Teraz dzięki nowej technice koloryzacji brąz jest pełen niuansów, głębi i połysku.

Do niedawna wybierałyśmy chłodne tony w koloryzacji, takie też sugerowali nam styliści. Obecnie, pragnąc olśnić i przetestować najnowsze trendy, będziemy sięgać po złoto! Czy wybierzemy te chłodniejsze, czy cieplejsze, czy je połączymy, zależy oczywiście od rodzaju karnacji oraz naszych upodobań. Warto jednak eksperymentować. Cieplejsze tony to jeden z największych trendów we fryzjerstwie i makijażu. Wzmocniony, wyrafinowany, muśnięty słońcem brązowy kolor, który pojawia się wszędzie, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Koloryzacja w salonie

French Glossing Bronze daje stylistom narzędzia do spełnienia wszystkich naszych pragnień o słonecznym, indywidualnym kolorze w odcieniach brązu. Dzięki nowej technice koloryzacji możemy uzyskać naturalnie wyglądający gradient koloru – włosy są ciemniejsze u nasady i jaśniejsze na długości. Wyglądają jak muśnięte słońcem, a przy tym kolor jest żywy i pełen kontrastów.

Twój perfekcyjny brąz

Jak to możliwe, że kolor jest tak oszałamiający, wielowymiarowy i niepowtarzalny? French Glossing Bronze daje fryzjerowi nieskończone możliwości kreacji kolorów i dobranie idealnego odcienia do urody każdej klientki, w bardzo precyzyjny sposób. Kolorysta może mieszać ze sobą pigmenty, tworząc zupełnie nowe kolory! French Glossing pozwala też na uzyskanie idealnej równowagi pomiędzy zimnymi i neutralnymi a ciepłymi odcieniami. Z kolei zwiększona trwałość pozwala na dłuższe utrzymywanie się koloru. Nie należysz do osób, które lubią swoje siwe włosy? Ta koloryzacja pięknie je pokryje. Jeśli myślisz o delikatnej zmianie koloru lub nawet całkowitej metamorfozie, teraz jest najlepszy moment, żeby zrealizować ten plan.

Niech to będzie jesień w pięknych słonecznych odcieniach brązu.

– Uważam, że French Glossing Bronze jest rewelacyjny. Jesteśmy zachwyceni. To jest to, czego nam wcześniej brakowało! Dzięki nowym odcieniom mamy jako fryzjerzy możliwość podkręcenia koloru lub neutralizacji niepożądanych refleksów. A olejek Metal Detox? Rewelacja! W moim salonie wszyscy już się w nim zakochali. Uważam, że Metal Detox powinien być stosowany do każdej koloryzacji. Efekty są niezastąpione – mówi Edyta Szymańska, master artystka L’Oréal Professionnel Paris, właścicielka salonu @pracownia_e_szymanska

Edyta Szymańska (Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artist)

Wzmocnij włosy i moc koloru

Na kondycję włosów ma wpływ woda, a dokładniej zawarte w niej metale. Nie chodzi tylko o wodę w basenie, jeziorze czy morzu. Podczas każdego mycia metale przenikają do włókien włosów i powodują osłabienie ich struktury, przesuszanie oraz blaknięcie koloru. Rozwiązaniem jest pielęgnacja metal detox.

Przez siedem lat laboratoria L’Oréal Professionnel Paris wraz z Uniwersytetem Ioannina zgłębiały problem, jakim są dla naszych włosów metale zawarte w wodzie. Jak wykazały badania, najbardziej szkodliwa dla naszych włosów jest miedź. Może ona wpływać na uszkodzenia włosów, ich uwrażliwienie oraz nierówny efekt koloryzacji podczas usługi w salonie. Im bardziej uwrażliwione włosy, tym szybciej kolor będzie tracić swoją intensywność i blask. Niestety, znaczna część wody w Polsce ma za wysokie stężenie metali*. Ich koncentracja zależy od czynników, takich jak lokalizacja czy jakość rurociągów. Cząsteczki metali znajdują się również w wodzie z basenów, a także w naturalnych zbiornikach wodnych. Trudno jest zmienić jakość wody, z której korzystamy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla naszych włosów jest stosowanie innowacyjnej i opatentowanej¹ gamy produktów pielęgnacyjnych Metal Detox od L’Oréal Professionnel Paris. Najważniejszym składnikiem jest tu glikoamina, nanocząsteczka, która wnika do wnętrza włosa, neutralizując znajdujące się tam metale. Jej działanie uzupełnia aminosilan – pochodna krzemu, która wpływa na wzmocnienie i odbudowę włosa, ma właściwości naprawcze. Z usługi Metal Detox, która pomaga oczyścić włosy z nadmiaru nagromadzonych w nich metali, można skorzystać w salonie fryzjerskim. Fryzjerzy szczególnie chętnie sięgają po produkty z tej gamy przed usługą koloryzacji, ponieważ zmniejsza to ryzyko zniszczenia włosów aż o 87 proc.². A do tego sprawia, że włosy będą jedwabiście gładkie, miękkie w dotyku, kolor zaś w 100 proc. niezawodny³, czyli dokładnie taki, jaki oczekiwałaś, głęboki i świetlisty.

Olejek do włosów

Aby zapobiec ponownemu osadzaniu się metali we włosach i przedłużyć efekty salonowego zabiegu, możemy sięgnąć po szampon i maskę Metal Detox do pielęgnacji domowej. Do tego duetu dołączył niedawno skoncentrowany olejek. Jego formuła również opiera się na glikoaminie. Ten składnik wnika do wnętrza włosa, zapobiega osadzaniu się cząsteczek metali na włóknach i redukuje ryzyko osłabienia struktury włosów, ich przesuszenia i łamliwości. Regularne stosowanie olejku sprawia, że włosy są mocniejsze, odporne na złamania, pełne blasku i odżywione. Olejek Metal Detox dedykowany jest do wszystkich rodzajów włosów, sprawdzi się także w przypadku tych łamiących się i osłabionych. Jego stosowanie jest ponadto wskazane po koloryzacji czy dekoloryzacji. Olejek Metal Detox chroni przed wnikaniem metali, a do tego oferuje aż 97 proc. mniej złamanych włosów po jednym użyciu. Dodatkowo ujędrnia włosy, chroni przed wysoką temperaturą i promieniowaniem UV. Dyscyplinuje włosy, wygładza, odżywia i dodaje blasku, a przy tym pozwala zachować kolor na dłużej. Różnicę w jakości włosów potwierdzają fryzjerzy, którzy chętnie sięgają po olejek w salonie, by uzupełnić pielęgnację Metal Detox, wzmocnić i odżywić włosy.

Gama Metal Detox sprawi, że będziesz zachwycona efektem koloryzacji, miękkością i blaskiem swoich włosów. Nie można też zapominać o przyjemności stosowania. Szampon, maska i olejek poza właściwościami kondycjonującymi mają zmysłowy zapach. Nuty cytrusów, ambry i drzewa gwajakowego będą ci towarzyszyły podczas codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Do szamponu i maski Metal Detox Serie Expert do pielęgnacji domowej dołączył niedawno wyjątkowy pielęgnacyjno-wzmacniający olejek. Szampon 300 ml/126 zł, maska 250 ml/126 zł, olejek 50 ml/125 zł. Ostateczną cenę ustala sprzedawca w miejscu sprzedaży. Opakowania wykonane z plastiku pochodzącego do 95 proc. z recyklingu. (Fot. materiały prasowe)

*W Polsce stężenie metali wynosi aż 68 proc. Źródło to wyniki badań analitycznych in vivo przeprowadzonych na reprezentatywnych pasmach włosów konsumentów w Polsce.

1Gama ma siedem przyznanych patentów, dwa złożone we Francji.

2Test instrumentalny. Wyniki po zastosowaniu neutralizatora Metal Detox, usługi fryzjerskiej oraz szamponu i maski z tej samej gamy.

3Kolor jest bardziej jednolity oraz pozostaje zgodny z zastosowanym podczas koloryzacji odcieniem. Technologia nie wpływa na proces dekoloryzacji.

Dowiedz się więcej na www.lorealprofessionnel.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze