1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Trendy makijaż od Marca Jacobsa

I choć nadal króluje zima, świat mozy zaczął już wypatrywać wiosnę. Kolekcje Wiosna -Lato oraz Pre- Spring podbijają nie tylko serca fashionistek jak również sklepowe pułki. Z modą w parze nadchodzą nowe, wiosenne trendy makijażowe. Dziś na tapecie propozycja wiosennego looka od Marca Jacobsa.

Marc Jacobs z przyjemnością przedstawia nową ambasadorkę marki Marc Jacobs Beauty - Kaię Gerber, w jej pierwszej oficjalnej kampanii.

„Mieliśmy ogromne szczęście, że markę Marc Jacobs Beauty reprezentowały zawsze niezwykłe kobiety – od Edie Campbell po Jessicę Lange. Jesteśmy podekscytowani, że Kaia dołączyła do tej listy. Jej uroda, urok, niewiarygodna osobowość a także jej zawodowa etyka dowodzą, że niedaleko pada jabłko od jabłoni” – Marc Jacobs.  

Na zdjęciu z kampanii Kaia prezentuje nową kolekcję kosmetyków do makijażu marki Marc Jacobs Beaty: nowy żelowy eyeliner - matowy Highliner, podkład Whirl(pool) oraz nadającą rzęsom objętości maskarę O!Mega Lash w turkusowo-błękitnym odcieniu Peacock.  Zdjęcia wykonał David Sims. Za stylizację odpowiedzialna była Katie Grand. Makijaż wykonała Diane Kendal, stylizację włosów Guido Paolo a stylizację paznokci Jin Soon Choi.

Praca z Marciem jest zawsze niewiarygodnie inspirująca. Jego energia jest zaraźliwa a zdjęcia do nowej kampanii Wiosna 2017 marki Marc Jacobs Beauty nie były wyjątkiem. Marc chciał stworzyć młody, odważny, graficzny look, który przedstawiałby wszystkie piękne kolory do oczu z nowej kolekcji. Zestawienie intensywnej maskary z Highlinerem było idealne dla naturalnej urody i wdzięku Kai. Wokół jej oka, highlinerem wykonałam mocny, graficzny kształt a następnie przedłużyłam linie aby dodać stylizacji mocniejszego charakteru. Na koniec na górne i dolne rzęsy nałożyłam maskarę w pasującym odcieniu. Pozostałe elementy twarzy postanowiłam pozostawić świeże i naturalne, uzyskując jednocześnie mocny i zabawny look.” – Diane Kendal, makijażystka

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze