1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Langner-minimalizm i elegancja

Langner-minimalizm i elegancja

</a> Więcej zdjęć w galerii /Langner, materiały prasowe / Zdjęcia: Radosław Berent/Make up: Paulina Kurowiak/ Modelka: Alex
Więcej zdjęć w galerii /Langner, materiały prasowe / Zdjęcia: Radosław Berent/Make up: Paulina Kurowiak/ Modelka: Alex
Prosta forma, naturalne tkaniny, efektowne detale. Tak, w kilku słowach można opisać jesienno-zimową kolekcję marki Langner.

Forma i treść mają znaczenie w każdej formie wypowiedzi - tej artystycznej również. Moda, jako część sztuki użytkowej, jest szczególnie wrażliwa na formę. Zbyt proste fasony zostają niezauważalne, z kolei te zbyt wymyślne pozostają na marginesie dobrego smaku.

Ja szczególnie cenię sobie w sztuce ubioru prostotę, minimalizm i perfekcyjne krawiectwo.

</a> Więcej zdjęć w galerii /Langner, materiały prasowe / Zdjęcia: Radosław Berent/Make up: Paulina Kurowiak/ Modelka: Alex Więcej zdjęć w galerii /Langner, materiały prasowe / Zdjęcia: Radosław Berent/Make up: Paulina Kurowiak/ Modelka: Alex

Uważam, że strój powinien być zbudowany nie tylko poprzez wymyślne szwy i przeszycia, lecz również poprzez tkaninę - najlepiej naturalną.

Tymi zasadami również kierowała się młoda projektanta, Marta Jagiełło, podczas projektowania i konstruowania jesienno - zimowej kolekcji marki Langner. Piękne jedwabie i zmysłowe koronki, w głębokich odcieniach czerni, grafitu, zgaszonego turkusu czy czerwieni, idealnie uzupełniają prostą formę sukienek wieczorowych i koktajlowych. Śmiałe cięcia łączone z klasyczną długością sukienek midi i maxi sprawiają, że kolekcja jest zarazem niezwykle nowoczesna i elegancka.

To co mi szczególnie przypadło do gustu w jesienno - zimowej kolekcji Langner, to minimalistyczne i subtelne ozdoby na ramionach czy wokół kołnierzyka. Dzięki nim, sukienki są idealnie wyważone i pełne uroczej kokieterii i lekkości.

I ostatnia uwaga dla tych, które szukają specjalnej kreacji na rodzinną Wigilię - projekty Langner są idealnie bezpretensjonalne i romantyczne - w każdej kobiecie obudzą damę, o której w natłoku codziennych obowiązków zdarza nam się zapomnieć. W sam raz, by wcielić się w rolę gwiazdki Bożonarodzeniowej ;).

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze