1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Open Wedding Day

Agata Wojtkiewicz, materiały prasowe
Sezon ślubów rozpoczyna się w czerwcu, ale już teraz trwają przygotowania. Może w tym pomóc kolejna edycja Open Wedding Day 12 lutego w andel's Hotel w Łodzi.

Jakie atrakcje czekają na przyszłe pary młode?  Przede wszystkim spotkają tam wspaniałą projektantkę (także sukien ślubnych) Agatę Wojtkiewicz. Jej projekty ślubne charakteryzuje elegancja, pomysł i brak tzw. "bezy".

Projektantka udzieli ślubnych konsultacji stylizacyjnych wszystkim pannom młodym, a także panom młodym. Przedstawi najnowsze tendencje w modzie ślubnej oraz zaprezentuje kolekcję ślubną na sezon 2012/2013. Pary przygotowujące się do ślubu będą miały okazję również zapoznać się z wnętrzami  hotelu, uzyskać porady związane z organizacją przyjęcia weselnego i skosztować dań kuchni andel's Hotel Łódź.

W weselny klimat wprowadzać będzie także orkiestra i pokaz tortów weselnych. A dodatkowo wszyscy uczestnicy dni otwartych będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest „Romantyczna Noc Poślubna” - wyjątkowa noc poślubna w apartamencie andel's Hotel Łódź z wieloma dodatkowymi atrakcjami.

Agata Wojtkiewicz jest organizatorką i pomysłodawczynią warsztatów ślubnych „White – wszystko o ślubach”, organizowanych już dwukrotnie w największych miastach Polski. W trakcie których udowadnia zebranym pannom młodym , że w dniu ślubu można wyglądać pięknie i jednocześnie pozostawać sobą. Teraz jej rad dotyczących odpowiedniego fasonu sukni, butów, biżuterii oraz innych dodatków mogą wysłuchać uczestnicy Open Wedding Day.

Ja proponuję wszystkim pannom młodym zrezygnować z białych butów ślubnych (chyba że ktoś bardzo je lubi), na rzecz cielistych, neutralnych w kolorze nude (przydadzą się jeszcze wiele razy:) lub w intensywnym kolorze (dla odważnych).

Wstęp na spotkanie jest wolny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze