1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Aire Loewe Sensual - powiew wiosny i zmysłowości

Aire Loewe Sensual - powiew wiosny i zmysłowości

Aire LOEWE Sensuel - kwiatowy, zmysłowy i lekko słodki
W 2012 roku perfumy Loewe obchodzą swoje 40 urodziny. Mija właśnie 40 lat wypełnionych tworzeniem nowych kompozycji zapachowych, jedynych w swoim rodzaju dzieł perfumeryjnych czerpiących natchnienie z kultury Hiszpanii.

Początek tej opowieści przenosi nas do 1985 roku… Wtedy właśnie, w okresie prawdziwego przebudzenia wielu dziedzin sztuki i kreatywności w Hiszpanii, Loewe wprowadził na rynek Aire Loewe, jedną z pierwszych luksusowych marek perfum o świeżej nucie zapachowej. Kompozycja Aire Loewe szybko stała się wielkim przebojem i do dzisiaj jest chętnie kupowana, i wybierana jako jeden z najtrwalej kojarzących się z Hiszpanią zapachów.

Aire LOEWE Sensuel - kwiatowy, zmysłowy i lekko słodki

Aire Loewe Sensual, luksusowa świeżość, delikatna, lekka i zmysłowa rozkosz to propozycja marki na 2012 rok.  Elegancka kwiatowa Eau de Toilette z nutą owocową oraz z dodatkiem zmysłowego piżma. Przeznaczona dla kobiety nowoczesnej, pięknej, pełnej prawdziwej kobiecości, wolnej i pewnej siebie, tą pewnością, jaką daje świadomość naturalnego niewymuszonego wdzięku.

Kompozycja zapachu jest delikatna, świetlista i świeża. Pełna świeżości kompozycja, nuta głowy to cytryna z Kalabrii i pomarańcza z Tangeru, z nutą zielonego jabłka dodającą kompozycji niezwykłej łagodności. Prawdziwa radość życia i naturalna świeżość łączącą się harmonijnie w kwiatowo-owocowym sercu zapachu w postaci jaśminu Sambac, lilii polnej oraz frezji. Baza to gorące i zmysłowe nuty piżma i złotego bursztynu. Aire Sensual otoczy Cię zapachem, w którym klasyka łączy się z nowoczesnością.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze