1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Warsztat ze stylistą

Krzysztof Kuczyk/FORUM
Zobacz galerię 40 Zdjęć

Na początku grudnia odbył się warsztat modowy Zwierciadła i marki Woolite Perła. Wzięli w nim udział laureaci konkursu "Głębia czerni" na najciekawsze stylizacje w tym najciemniejszym z kolorów za pośrednictwem portalu www.zwierciadlo.pl (można jeszcze oglądać zwycięskie stylizacje). Spotkanie dotyczyło trendów sezonu jesienno/zimowego, ale też w ogóle mody, interpretacji trendów w codziennym życiu, a także stworzenia szafy idealnej.

Próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie, co powinna mieć każda kobieta w swojej garderobie, żeby codziennie rano jednak mieć się w co ubrać? Co tworzy bazę? Gdzie szukać inspiracji? Ale poruszaliśmy też kwestię, jak dbać o ubrania, żeby posłużyły nam dłużej i byśmy dłużej mogli się nimi cieszyć.

Rozmawialiśmy też o najbardziej uniwersalnym kolorze, czyli czerni (wystarczy spojrzeć na ulicę czy przejrzeć rubryki towarzyskie w magazynach). No i oczywiście zastanawialiśmy się, co robić, żeby czerń pozostała czernią, a nie stała się szarością. Bo nawet najmodniejsze sukienki czy bluzki nie będą nas długo cieszyły, jeśli o nie odpowiednio nie zadbamy. O odpowiedniej pielęgnacji i dbaniu o ubrania opowiedziała Olga Dąbrowska, przedstawicielka marki Woolite. Woolite Extra Ochrona Ciemnych Kolorów nie tylko chroni tkaniny przed uszkodzeniem włókien, blaknięciem i zafarbowaniem, ale także przywraca kolor ubraniom z każdym praniem. Głęboki, ciemny kolor powraca dzięki aktywnym składnikom a nie czarnym barwnikom, jak dotychczas myślała większość osób.

Stworzyliśmy też listę ponadczasowych ubrań, na której znalazły się m.in. niezastąpiona mała czarna, bezpretensjonalna biała koszula, nieśmiertelne i najbardziej demokratyczne spodnie na świecie -jeansy.

Mamy nadzieję, że po tym spotkaniu nikt nie będzie narzekał, że nie ma pomysłu, jak się ubrać.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze