fbpx

Bardzo Stara kolekcja Romy Gąsiorowskiej

Aktorka projektantką?- To nie jest retoryczne pytanie. Roma Gąsiorowska udowadnia, że z powodzeniem można kreować role teatralne i modę –niebanalną, oryginalną i zmuszającą do myślenia.
Stygmaty – oznaki głębokiego, intensywnego przeżywania intymnej relacji z bogiem, są właśnie tematem najnowszej, jesienno –zimowej kolekcji Romy Gąsiorowskiej, stworzonej w ramach marki NATINAF.

Bogiem, jak określa artystka, może być moda. Jest ona dla wielu ludzi wyznacznikiem, jest drogą czasem: wyzbycia się duchowości na rzecz materialności, Poprzez modę również można wyrażać siebie, swoją osobowość. Jest ona również materialnym dowodem tego, w jaki sposób postrzegamy rzeczywistość i patrzymy na świat.

Bartek Buśko, stylizacja fryzur: Marek Kacaliński, make up, set design & story giver: Magdalena Poklękowska

Stygmaty NATINAF są jednak pełne paradoksu – poruszają pozytywnymi emocjami. W kolekcji są zarówno stonowane kolory, takie jak brązy, biel i szarości, jak również nasycone odcienie carmelu, musztardy i fioletów. W kolekcji dominują proste, klasyczne cięcia, dzięki czemu płaszcze, spodnie, tuniki i sukienki idealnie otulają sylwetkę. To kreacje, które na co dzień dopasowują się do nosiciela i współgrają z jego ciałem i nastrojem.

Projekty Romy Gąsiorowskiej, dzięki swojej klasycznej formie są ponadczasowe, nie ulegające przedawnieniu.

Więcej o kolekcji i o marce NATINAF przeczytacie tu!