fbpx

Blask z pomagania. W.Kruk wspiera pielęgniarki w dniu ich święta

Blask z pomagania. W.Kruk wspiera medyków
12 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Pamiętajmy o nich nie tylko od święta. (Fot. materiały prasowe)

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, obchodzonego 12 maja, W.Kruk w dniach 11-17 maja przekaże cały dochód ze sprzedaży jubileuszowej kolekcji Blask. 

Marka W.Kruk wspiera pielęgniarki i położne środowiskowe zbierając środki na niezbędne podczas epidemii produkty ochronne. Od marca na ten cel marka przeznacza 20 proc. od sprzedaży każdego produktu z jubileuszowej kolekcji Blask. Na wkruk.pl można też kupić specjalne cegiełki i przekazać na ten cel od 5 zł do 150 zł. Teraz, z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, zwiększają się pomocowe działania marki – w dniach 11-17 maja W.Kruk  przekaże cały dochód ze sprzedaży jubileuszowej kolekcji Blask.

Razem możemy więcej!
Wspierajmy wyjątkowe kobiety, które łączy blask z pomagania. Praca i poświęcenie pielęgniarek i położnych, zarówno na co dzień, jak i w szczególnie trudnych warunkach epidemii, zasługuje na największe uznanie.

 #Blaskzpomagania #WKRUKdlaPielegniarek #WspieramyPielegniarki #Dziekujemy

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze