fbpx

Jeff Bridges i Amber Valetta twarzami Marc O’Polo

Jeff Bridges i Amber Valetta twarzami Marc O’Polo
fot. materiały prasowe

PODĄŻAJĄC ZA SWOJĄ NATURĄ – słowa te są precyzyjnym ucieleśnieniem idei, która towarzyszyła 46 lat temu założycielom Marc O’Polo tworzącym pierwszą własną kolekcję. Zaprojektowali wtedy ubrania dla osób pewnych siebie, stylowych o wyjątkowym wyczuciu mody, ale niepodążających za każdym najnowszym trendem. Taka filozofia utrzymała się do dziś, a nowoczesny casual to najbardziej trafne określenie marki.
W sezonie jesień/zima 2013 Marc O’Polo po raz pierwszy w historii wybrało ambasadorów marki. Nie było to proste zadanie – „Szukaliśmy kogoś będącego w zgodzie z samym sobą i konsekwentnego w swoich wyborach, kogoś kto rzeczywiście podąża za swoja naturą” – wyjaśniają przedstawiciele marki.

Laureat Oscara, Jeff Bridges okazał się idealny do reprezentowania męskiej linii najnowszej kolekcji Marc O Polo. Obok długoletniej pełnej sukcesów kariery aktorskiej prawdziwą pasją Jeffa są jeszcze muzyka i fotografia. Obecnie przemierza USA, koncertując ze swoim zespołem i czując się jak nastolatek spełniający własne marzenia. Poza tym, że Jeff angażuje się w kwestie ochrony środowiska i sprawy społeczne, jeszcze tej jesieni rozpocznie przygotowania do kolejnej roli filmowej. W jaki sposób udaje mu się wciąż stąpać twardo po ziemi pomimo tak wielu zajęć? Podąża za swoja naturą!

Aktorka i modelka Amber Valletta okazała się idealna do reprezentowania damskiej linii najnowszej kolekcji. W wieku zaledwie 21 lat była już ikoną mody, trafiając na okładki najlepszych magazynów, jak amerykański Vogue, Harper’s Bazaar i Elle. Od tego czasu, Amber Valletta zrobiła także karierę aktorską u boku takich sław, jak Harrison Ford, Michelle Pfeiffer, Will Smith czy Gerard Butler. Pomimo wielu sukcesów nigdy nie zapomniała o swoim rodzinnym mieście Tulsa. Obecnie bardzo często je odwiedza i prowadzi w nim imprezy charytatywne. Jak udaje się jej pozostać sobą? Jak godzi własną karierę i obowiązki macierzyństwa? Podąża za swoja naturą!