1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Wychowanie
  4. >
  5. Piękny baby Project!

Piękny baby Project!

babyproject.pl - materiały prasowe
Jako małe dziecko zapewne każdy z Was miał swoje ulubione zabawki, czapeczki, poduszeczki czy kocyki, które tulił i nie potrafił się z nimi rozstać. To one były pierwszymi przyjaciółmi, gdy poznawanie świata odbywało się z żabiej perspektywy. Ręcznie dziergane rzeczy z dzieciństwa powracają, dzięki wyjątkowej pracowni Baby Project.

Zgodnie z zasadami Slow Fashion i Fair Trade z bawełny organicznej powstają ekskluzywne, ręcznie robione ubranka i zabawki, oferowane przez pracownie Baby Project. Każdy kłębek, każdy nawój posiada certyfikaty i udokumentowane pochodzenie. Naturalnie farbowana włóczka nie powoduje podrażnień delikatnej skóry dziecka, a jej pastelowe kolory stwarzają bajkowy klimat. Obok tych ubranek nie da się przejść obojętnie. Szeroki wachlarz zalet ekologicznej bawełny zapewnia komfort rodzicom oraz dzieciom ze skłonnościami do podrażnień i alergii. Puszysta i miła w dotyku dzianina zapewnia maluszkom ciepłe otulenie i naturalną pielęgnację.

Każda mama chce, żeby jej maluszek był zdrowy i szczęśliwy, a przy okazji zawsze najpiękniejszy i wyjątkowy. Dzięki możliwości wyboru dowolnego kształtu, rozmiaru i kombinacji kolorów zabawek oraz ubranek t,  ulubione rzeczy z dzieciństwa powracają do najmłodszego członka rodziny. Najwyższej jakości, bezwarunkowo bezpieczne, wykonane z sercem ubranka służyć będą przez długi czas nawet najaktywniejszym maluszkom.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze