1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks
 4. >
 5. Gadżety erotyczne - stymulator dla par

Gadżety erotyczne - stymulator dla par

www.sexshop-dlakobiet.pl
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Temat gadżetów erotycznych i ich zastosowania rozpala coraz więcej dyskusji na internetowych stronach. Informacje o zabawkach, które można stosować, samej lub w parze, przedostają się już nieśmiało na łamy prasy kobiecej i telewizji. Dziś będzie o jednym z nich.

Zdrowemu rozsądkowi powinno stać się zadość, więc napiszę, że gadżety erotyczne nie uratują upadającego związku, nie przyniosą miłości tam, gdzie jej nie ma, ani też nie zgotują nam romantycznego wieczoru zupełnie bez starań. Zdecydowanie nie pochodzą z tej samej bajki, co złota rybka i nie spełniają wszystkich życzeń. Tylko kilka.

Jakie marzenia mogą spełnić gadżety erotyczne?

 • zainspirować do zabaw we dwoje - spełniając marzenie, "żeby było lepiej"
 • wnieść poczucie humoru i lekkość do seksu - "żeby było inaczej"
 • pomóc na różnice w tempie dochodzenia do orgazmu - "żeby było dłużej, mocniej"
 • wzbogacić repertuar pieszczot, wydłużyć grę wstępną - "żeby było tak, jak lubię"
To już całkiem sporo!

Obalaniem przekonań na temat stosowności korzystania z gadżetów erotycznych zajmę się kiedy indziej. Dziś chciałabym się napawać nowym modelem stymulatora* Lyla marki Lelo. To malutkie cudo łączy zaawansowana technologię, piękny design oraz bardzo zabawny pomysł na to, co może robić dwójka ludzi chcących dawać sobie rozkosz.

Pomysł jest niebanalny. Dwuczęściowy gadżet erotyczny składa się z pilota i wibrującej części. Pilot łączy się z malutkim wibratorem za pomocą sieci bezprzewodowej działającej aż do 12 metrów. Pilot reaguje na rodzaj ruchu i jego intensywność. To znaczy, że wibrator działa inaczej, gdy się mocno trzęsie pilotem, inaczej gdy ruchy są delikatnie.

Osoba trzymająca pilota czuje wibracje na własnej dłoni i może dodatkowo wzmacniać wibrację lub ją osłabiać. Mały wibrator jest mały, ponieważ ma pasować do łechtaczki i dawać jej dokładnie to, czego potrzebuje - rytmiczną stymulację. Wyposażony w mocny silniczek i różne programy wibracji może subtelnie pobudzić, rozgrzać, doprowadzić do intensywnego orgazmu wraz z pieszczotami lub stosunkiem. W ramach pełnego zadowolenia mruczenia dodam tylko, że gadżet ten jest wodoodporny i ładuje się go przyjaźnie dla środowiska, czyli dołączoną ładowarką.

Ważnym aspektem stymulatora Lyla, jest jego estetyka i kształt. Piękno urządzenia, ergonomia, jakość wykonania cieszą wzrok i dotyk. Kształt - subtelny i daleki od dosadnych, naturalistycznych gadżetów,  nie będzie ranił uczuć żadnej ze stron, wprowadzał niewygodnych porównań czy niesmaku. Ten gadżet erotyczny jest dowodem na to, jak bardzo zmieniła się koncepcja produktów erotycznych dla par i jak mocno zbliżyła się do potrzeb zwykłych ludzi, chcących prowadzić udane życie intymne.

*stymulator znaczy to samo, co wibrator, ale taka nazwa przyjęła się dla urządzeń, które nie mają fallicznego kształtu.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze