fbpx

zenCO COACHING – by dojść tam, gdzie chcesz

zenCO COACHING – by dojść tam, gdzie chcesz

zenCO coaching specjalizuje się w coachingu kariery i coachingu relacji w oparciu o talenty, wartości i uważność. Klientki to właścicielki firm, menedżerki, wolne zawody, które poszukują wsparcia w rozwoju zawodowym i dążeniu do świadomego i spełnionego życia. Oferta dla firm i osób indywidualnych. „Życie to o wiele więcej niż szereg spraw do załatwienia…”

zenCO jest owocem mojej pasji, powstało w wyniku wieloletniej fascynacji rozwojem ludzi oraz organizacji. Towarzyszę firmom i osobom w rozwoju z dużą dozą uważności i sporą dawką poczucia humoru. Obiema nogami mocno w rzeczywistości, która bywa cudownie zaskakująca. zenCO jest nie tyle pomysłem na biznes co sposobem życia, bo coaching pomaga odnaleźć odwagę by być sobą, odszukać marzenia, znaleźć spełnienie…. czyli to co bezcenne!
Eliza Kruszewska

Sesje indywidualne osobiste lub za pośrednictwem skype:

Business coaching to rozwój firmy, efektywna komunikacja i zarządzanie zespołem, przywództwo, osiąganie celów.

Coaching kariery to wsparcie w poszukiwaniu ścieżki życiowej i misji w oparciu o talenty, uważność, wartości i potrzeby.

Coaching relacji to poprawa umiejętności komunikacyjnych, które zaczynają się od relacji z nami samymi, poznania siebie, swoich potrzeb i wartości.

Warsztaty

Second Life Każdy z nas ma coś specjalnego do zaoferowania światu, ale często gubimy siebie spełniając oczekiwania innych. Na warsztatach wracamy do marzeń, testujemy alternatywne scenariusze życia, odkrywamy wartości i potrzeby. Nie sztuką jest znaleźć pasję swojego życia, dużo trudniej jest pozwolić sobie na jej realizację i bycie szczęśliwym. Nasze talenty to dary dla świata, warto o tym pamiętać i dobrze je wykorzystać. Na warsztatach marzenia zmieniamy w cele i znajdujemy ścieżki ich osiągnięcia.

Kobieta w relacjach Jakość naszych relacji decyduje o radości życia i powodzeniu w karierze. Jeśli zdarza Ci się odczuwać bezsilność w relacji z innymi, dzieckiem, partnerem, szefem, pracownikami, na warsztatach dowiesz się jak stosować uważność w relacjach, dbać o swoje potrzeby i wartości.

Zmień Krytyka w Obrońcę Praca z krytykiem wewnętrznym, naszym Wielkim Hamulcowym, jest podstawą spełnionego i kreatywnego życia oraz powodzenia w relacjach. Krytyka nie można się pozbyć, ale można go zmienić w obrońcę, podchodząc do niego ze współczuciem i uważnością. Na warsztatach uczymy się rozumieć Krytyka i ćwiczymy techniki, które pomagają sobie z nim radzić.

Eliza Kruszewska
Certyfikowany Coach ICC oraz TCI (ICF), trener, ekspert w dziedzinie komunikacji, mediów i wizerunku. Absolwentka SGH oraz studentka Universtite de Bourgogne w Dijon. Praktyk biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem. Przez 9 lat pełniła funkcję rzecznika prasowego międzynarodowej korporacji. Zajęła się coachingiem w wyniku wieloletniej fascynacji rozwojem osobistym, ale przede wszystkim człowiekiem i możliwościami umysłu, które odkryła m.in. dzięki zainteresowaniu filozofią wschodu. Fascynuje ją budowanie osobistej misji w oparciu o talenty i wartości oraz praca z umysłem. W swojej pracy korzysta z dorobku neuropsychologii i najnowszych odkryć nt działania naszego umysłu. Zrealizowała ponad tysiąc godzin sesji coachingowych. Łączy doświadczenie biznesowe z umiejętnościami coachingowymi.

WWW.zenco.pl
tel. +48 66 44 85 733
mail: eliza.kruszewska@zenco.pl
http://www.facebook.com/zencoCoaching.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze