Zdradzone przez wszystkich

Niezauważane. Nieważne. Zapominane. Niepotrzebne? Jest ich mnóstwo na ulicach: jadą na cmentarz, do apteki, do wnuków, nielicznych znajomych. Poruszają się wolniej niż wszyscy, niepewnie, zawsze objuczone ciężkimi torbami.

Marcowe wydanie miesięcznika SENS już w sprzedaży

Bohaterką okładki jest Audrey Hepburn – postać z SENSem. Kim była, zanim skradła nam serca?          
W numerze także poradnik „Poczuj się dobrze w domu” oraz zniżka 40% na
5-dniową Grupę Otwarcia realizowaną przez Laboratorium Psychoedukacji.

Przyrządź sama… zimowe wody rozgrzewające!

W momencie kiedy zwiedzie Cię zimowe intensywne słońce i na spacer zamiast ciepłej kurtki zabierzesz zbyt lekkie ubranie, do tego wiatr skomplikuje jeszcze Twoją sytuację, a na obiad zamiast rozgrzewającej zupy była, co prawda smaczna, ale jednak sałatka, sprzymierzeńcem mogą okazać się rozgrzewające napary – mówi Aneta Łańcuchowska-Jeziorowska, specjalistka do spraw żywienia i dietetyk.

Walentynki. Na tę randkę przygotuj się bardziej…

Jeżeli czeka Cię wyjątkowe spotkanie z Twoim Wybrankiem i pragniesz poczuć się wyjątkowo, poszukujesz inspiracji, jak przygotować się do randki, mamy dla Ciebie kilka pomysłów

Zdradzone przez wszystkich

Niezauważane. Nieważne. Zapominane. Niepotrzebne? Jest ich mnóstwo na ulicach: jadą na cmentarz, do apteki, do wnuków, nielicznych znajomych. Poruszają się wolniej niż wszyscy, niepewnie, zawsze objuczone ciężkimi torbami.

Centrum Rehabilitacji Kombornia – żyj bez bólu

Stres, ciągłe napięcie i intensywny tryb życia mocno odbija się na naszym zdrowiu – mamy do czynienia z prawdziwą plagą wad postawy i dysfunkcji narządu ruchu. Centrum Rehabilitacji Kombornia w Dworze Kombornia Hotel&SPA**** powstało, by zadbać o potrzeby zapracowanego człowieka – umożliwić wypoczynek, regenerację sił witalnych, uwolnienie od stresu i pozbycie się przewlekłego bólu.

Po co nam regeneracja podczas ćwiczeń?

Aby Twoje ciało było w pełni sprawne potrzebuje ono – poza energią dostarczaną w posiłkach, ciężkimi treningami, stretchingiem po treningach – czasu na regenerację. Czym ona jest – odpowiadają na to pytanie Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Magdalena Chorębała.

Ubrania i dodatki w najmodniejszym kolorze roku 2019 według Pantone

Jak co roku, Instytut Pantone ogłosił, jaki kolor będzie tym przewodnim w 2019 r. Po zeszłorocznym ultra violecie nadszedł czas na… tzw. living coral – ciepły i delikatny odcień różu. Ewidentnie więc będziemy mieć do czynienia z żywym, energetycznym kolorem, który idealnie sprawdzi się nie tylko jako motyw główny stylizacji, ale także w dodatkach i akcesoriach.

KULTURA