1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło

Berckana - warsztaty rozwoju osobistego, kręgi kobiet, konsultacje indywidualne

Berckana, to miejsce, gdzie spotykają się ludzie poszukujący swojej ścieżki Życia. Od trzynastu lat prowadzę tu warsztaty rozwoju osobistego.Alicja Bednarska

Tematami warsztatów są m.in. ustawienia rodzinne,  transformacja oddechem, poczucie własnej wartości, inteligencja emocjonalna, mapa marzeń, wewnętrzne dziecko, kolory kobiet.

Jest to szczególne miejsce dla kobiet. Na Kręgach Kobiet wspólnie poszukujemy właściwych nam aspektów naszej kobiecości. Sięgamy do korzeni, starając się odkryć rytmy łączące nas z naturą i Księżycem. Sięgamy do archetypów kobiecych, przekazanych nam przez Matki Klanowe, opisane przez Jamie Sams w książce "13 Pierwotnych Matek Klanowych". Obecnie istnieją dwa zamknięte kręgi i przyjmuję zapisy na trzeci krąg.

Od wielu lat prowadzę też letnie wczasy rozwoju osobistego, w tym tygodniowe wyjazdy dla kobiet pod hasłem  odnalezienia w sobie Kobiety Magicznej.

W swojej pracy wykorzystuję takie metody jak:  transformacja oddechem, ustawienia rodzinne, panorama rodzinna, nlp, medytacja, wizualizacja, taniec i in.

Prowadzę też indywidualne sesje: - indywidualne konsultacje rozwoju osobistego, - indywidualne sesje transformacji oddechem, - indywidualne sesje ustawień rodzinnych, - indywidualne sesje panoramy społecznej metody Lucasa Derksa,

Obecnie przygotowujemy do druku kalendarz z inspiracji kalendarzem We’Moon. Nasz będzie nosił nazwę Spirala – duchowe dziedzictwo kobiet, a tematem przewodnim roku 2013 będzie Siostrzeństwo. Kalendarz tworzony jest przez kobiety i głównie dla kobiet. Zapraszam  do nadsyłania swoich prac pisanych i własnych obrazów w zgodzie z tematem.

Szczegóły na stronie: e-mail alicja@berckana.pl, berckana@berckana.pl tel. 606 133 121

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze