1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło

SENSICA – Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Sensica – Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień – pomaga w pracy z  depresją, nerwicą, uzależnieniem oraz zaburzeniami odżywiania. Dbamy o dyskrecję poczucie bezpieczeństwa.

HOLISTYCZNIE

Naszym wyróżnikiem jest praca metodą holistyczną. Zaczynamy od pogłębionej diagnozy, opartej na pięcioelementowym wywiadzie, dzięki której dobieramy stosowną  metodę terapii.

WAŻNE JEST CIAŁO I PSYCHIKA

Diagnoza holistyczna wykorzystuje wiedzę z zakresu medycyny konwencjonalnej, medycyny chińskiej, psychoterapii, psychometrii, dietetyki oraz fizjoterapii. W wywiadzie uwzględniamy kondycję ciała, stan emocjonalny, psychiczny, nawyki żywieniowe, styl życia oraz relacje społeczne  –  w rodzinie, pracy, w kontaktach interpersonalnych.

INDYWIDUALNOŚĆ  

Obraz, jaki wyłania się z tak wielowymiarowego spojrzenia na klienta, pozwala lepiej zrozumieć jego indywidualne problemy. Proponowana terapia jest zawsze „szyta na miarę” -  uwzględnia jednostkowe możliwości i aktualny stan klienta. Integralnym elementem pobytu w ośrodku jest indywidualnie dobrana dieta, oparta na diagnozie i konsultacjach ze specjalistami.

TERAPIA WEEKENDOWA I MIESIĘCZNA

W Ośrodku proponujemy dwa rodzaje pracy nad problemami – grupy weekendowe oraz psychoterapię miesięczną.

Pierwsza forma jest wstępem do pełnowymiarowej pracy nad problemami, jest zorientowana na intensywną pracę nad sobą w krótkim czasie. W jej efekcie zwiększysz świadomość swoich problemów, dasz sobie szansę bardziej efektywnej pracy nad sobą.

Terapia miesięczna wypełniona jest szeregiem zajęć i terapii indywidualnych i grupowych. Każdy klient pracuje z jednym terapeutą, może skorzystać z 4-8 sesji terapeutycznych oraz szeregu dodatkowych usług uwzględniających potrzeby psychiczne i  elementy pracy z ciałem. W ofercie są m.in.: terapia uważności, trening redukcji stresu, trening Jacobsona, warsztaty rozwoju osobistego, a także masaże, gimnastyka w basenie, sauna i zabiegi SPA. Zadbanie o siebie w pełnym wymiarze daje siłę do zmian.

PRZEDE WSZYSTKIM KOMPETENCJE

Kadra Ośrodka powstała wyłącznie z certyfikowanych i doświadczonych specjalistów:  lekarzy, psychoterapeutów, dietetyków i fizjoterapeutów. Stawiamy na profesjonalizm, który daje Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność efektywnie wykorzystanego czasu.

KOMFORT I DYSKRECJA

Stylizacja ośrodka pozwala zagwarantować anonimowość i dyskrecję. Wyróżnikiem jest także położenie w pobliżu malowniczych plaż i Rezerwatu Przyrody. Basen, sauna, komfortowe apartamenty, przestronne sale, stół bilardowy, sprzęt audio-wideo, boisko oraz elegancka restauracja zapewniają pełen komfort pobytu.

KONTAKT:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze