1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Artykuł Sponsorowany

Activ Beauty & Care Expert łączy każdy wymiar piękna

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Activ Beauty & Care Expert jest miejscem, które łączy w sobie zarówno Akademię i usługi z zakresu makijażu permanentnego, medycyny estetycznej i kosmetologii oraz fryzjerstwa na najwyższym poziomie.

Urszula Kłyszewicz - Kreator Activ Beauty & Care Expert/Trener Mikropigmentacji i Kosmetologii Estetycznej oraz właścicielka Salonu Beauty, łączącego każdy wymiar piękna od stóp do głów.

Activ Beauty & Care Expert jest miejscem, które łączy w sobie zarówno Akademię i usługi z zakresu makijażu permanentnego, medycyny estetycznej i kosmetologii oraz fryzjerstwa na najwyższym poziomie. Akademia i salon Activ Beauty & Care Expert ma odbiorców, studentów, klientów i pacjentów w całym kraju i na świecie. Macierzyste miejsce pracy naszej Marki znajduje się w Warszawie przy ulicy Klaudyny 12 na Bielanach. W ofercie Akademii/ Salonu można znaleźć pełen zakres usług mikropigmentacji/ makijażu permanentnego, medycyny estetycznej, kosmetologii, fryzjerstwa i laseroterapii.

Stawiamy na jakość, precyzję, profesjonalizm i miłą atmosferę. Istotnym elementem jest używanie produktów i sprzętu wyłącznie najwyższej jakości oraz współpraca z najlepszymi markami medycznymi i kosmetycznymi takimi jak: Activ Beauty & Care Expert Professional Make Up Line PML, Doreme Poland, Myderm Laboratories, Stylage, Azzalure, EsthiCEll Proffesional, L’Oreal Proffesionel, etc.

Activ Beauty & Care Expert to akademia i salon, w których wiedza łączy się z pasją i 12-letnim doświadczeniem zawodowym właścicielki Urszuli Kłyszewicz !!!

Szkolenia jakie oferujemy zawierają zajęcia teoretyczne, ale w 85%, wiedza przekazywana jest poprzez zajęcia praktyczne i wymianę doświadczeń.

Oferujemy szkolenia Basic, Masterclass, oraz tematyczne w różnych konfiguracjach i programach.

W ofercie posiadamy własne urządzenia z zakresu laseroterapii oraz urządzenia marki PMLi Plazma Ri do zabiegów, makijażu permanentnego i medycyny estetycznej. W Activ Beauty & Care Expert jest możliwość szkoleń jak również korzystania z zabiegów u naszych specjalistów, a także w charakterze modelek/modeli podczas odbywających się szkoleń.

Modelki podczas szkoleń płacą jedynie za materiały zabiegowe, użyte do wykonania zabiegu podczas szkolenia.

Akademia Activ Beauty & Care Expert oferuje zakup urządzeń, szkoleń, produktów i akcesoriów z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego marki Activ Beauty & Care Expert, PML, Doreme creativ micropigmentation Poland oraz Plasma Ri i Myderm Laboratoriesi i EsthiCell etc.

Zapraszam Serdecznie, moją pasją jest piękno!!!

Urszula Kłyszewicz - Twórczyni i Kreator marki Activ Beauty & Care Expert. Autorka wielu projektów branży Beauty w Polsce. Producent urządzeń i kosmetyków z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej i mikropigmentacji. Międzynarodowy trener z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego, pasjonatka zawodu i rozwoju branży Beauty w Polsce i na świecie.

Wyznaje zasadę ”Każdy jest autorem własnego Sukcesu, ale należy się wzajemnie inspirować”.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze