1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Artykuły Sponsorowane
  4. >
  5. Zadbaj o serce najbliższej Ci osoby

Zadbaj o serce najbliższej Ci osoby

Zobacz galerię 5 Zdjęć
Kiedy kochamy kogoś całym sercem, oczywista jest nasza potrzeba kompleksowego zadbania o ukochaną osobę.

Wsparciem duchowym, pomocą w różnych sytuacjach, czy też małymi codziennymi gestami. Miłość, choć silna i trwała, czasem jednak nie wystarcza. Dlatego warto pomyśleć o zdrowiu fizycznym naszych bliskich i podarować im coś, co sprawi, że ich serce zabije mocniej nie tylko na Święta Bożego Narodzenia, ale będzie zdrowe i silne także na co dzień.

 

Nie tylko od święta

Doppelherz Vital Tonic* to preparat wzmacniająco-tonizujący stosowany w celu zwiększenia sił witalnych organizmu. Ekstrakty roślinne z głogu, melisy i skórek winogron oraz żelazo usprawniają pracę układu krążenia, serca i układu nerwowego. To produkt zalecany dla osób, które powinny szczególnie zadbać o swoje serce. Jeśli więc nie masz pomysłu na prezent dla zestresowanego pracą partnera, mało aktywnej fizycznie przyjaciółki czy też ukochanej babci – będzie to świetny i bardzo praktyczny prezent bożonarodzeniowy.

 

Jak to działa?

Doppelherz Vital Tonic czerpie wiele dobrego z unikalnej kombinacji:

  • witamin
  • minerałów
  • wyciągów roślinnych
Wyciąg z owoców głogu wspomaga pracę serca oraz wykazuje działanie relaksujące. Koncentrat czerwonego wina (bez alkoholu) i standaryzowany wyciąg ze skórek winogron zawierają cenne bioflawonoidy. Dzienna porcja preparatu odpowiada dawce bioflawonoidów zawartej w 2 kieliszkach czerwonego wina (ok. 200 ml). Wyciąg z melisy wspomaga dobre samopoczucie, działa relaksująco oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Żelazo odgrywa istotną rolę w wytwarzaniu hemoglobiny i czerwonych krwinek oraz transporcie tlenu przez krew.  Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych (np. kojarzenie i zapamiętywanie) i przyczynia się do redukcji zmęczenia. Witaminy z grupy B (tiamina, B6, B12 i niacyna) wpływają korzystnie na prace układu nerwowego oraz wspomagają funkcje umysłowe (kojarzenie i zapamiętywanie). Z kolei witaminy ryboflawina, B6, B12, kwas foliowy, kwas pantotenowy, niacyna pomagają w redukcji zmęczenia. Witaminy ryboflawina, B6, B12 uczestniczą w wytwarzaniu krwinek czerwonych, a kwas foliowy – krwinek i płytek krwi. Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, co umożliwia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych m. in. W sercu i mózgu. Witamina C zwiększa również przyswajanie żelaza. Podstawową rolę w zachowaniu witalności i zdrowia odgrywa urozmaicona dieta oraz regularny, ale umiarkowany wysiłek fizyczny.

 

Do wyboru są dwa piękne i bardzo świąteczne opakowania Doppelherz Vital Tonic: czerwone z bombkami oraz srebrne. Taki prezent z pewnością będzie świetnie się komponował z innymi, jakie chcemy podarować najbliższych naszym sercom osobom.

 

*Preparat nie zawiera alkoholu. Może być stosowany przez chorych na cukrzycę. Więcej informacji oraz wskazań i przeciwwskazań znajdziecie na stronie producenta oraz na opakowaniu.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze