1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Serial „Idol” z Lily-Rose Depp i The Weeknd – publikujemy pierwszy zwiastun

The Weeknd i Lily-Rose Depp w serialu „The Idol” (Fot. materiały prasowe)
The Weeknd i Lily-Rose Depp w serialu „The Idol” (Fot. materiały prasowe)
Na platformie HBO Max wkrótce zadebiutuje serial „Idol”, za którego produkcję odpowiada Sam Levinson, twórca „Euforii”. W rolach głównych wystąpią w nim Abel „The Weeknd” Tesfaye i Lily-Rose Depp. Produkcja miała swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes, a w sieci właśnie pojawił się jej pierwszy zwiastun.

Serial „Idol” to historia Jocelyn, która z powodu załamania nerwowego musiała przerwać ostatnią trasę koncertową i postanowiła upomnieć się o należny jej tytuł największej i najseksowniejszej gwiazdy pop w Ameryce. Jej pasję rozpala na nowo Tedros, impresario z nocnego klubu o mrocznej przeszłości. Czy miłosne przebudzenie pozwoli jej wspiąć się na wyżyny, a może sprawi, że odkryje najciemniejsze zakamarki własnej duszy? Oto pierwszy oficjalny zwiastun serialu „Idol”.

W rolach głównych zobaczymy Lily-Rose Depp, znaną z ról w filmach „Tancerka”, „Król”, „Planetarium”, oraz The Weeknd, czyli Abela Makkonen Tesfaye'a, który aktorsko debiutował w filmie „Nieoszlifowane diamenty”. W pozostałych rolach wystąpią między innymi: Dan Levy, Da’Vine Joy Randolph, Eli Roth, Hari Nef, Jane Adams, Jennie Ruby Jane, Mike Dean, Moses Sumney, Rachel Sennott, Ramsey, Suzanna Son i Hank Azaria.

Współtwórcami serialu „Idol” są Sam Levinson, twórca „Euforii”, czyli jednego z największych sukcesów platformy HBO ostatnich lat, oraz Abel „The Weeknd” Tesfaye i Reza Fahim. Producentami wykonawczymi są natomiast: Sam Levinson, Abel „The Weeknd” Tesfaye, Reza Fahim, Kevin Turen, Ashley Levinson, Joseph Epstein, Aaron L. Gilbert z BRON i Sara E. White. Reżyserem serialu jest Sam Levinson. Produkcja miała swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes.

„The idol” – serial. Kiedy premiera?

Premiera serialu „Idol” już 5 czerwca w HBO Max.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze