fbpx

Targi Książki ruszyły na Stadionie Narodowym

targi ksiazki
123rf.com

Do 19 maja można zajrzeć warszawski Stadion Narodowy i skorzystać z oferty zakupu książek po korzystnych cenach podczas Targów Książki.
Do tej pory Targi Książki kojarzone były raczej z Pałacem Kultury i Nauki. W tym roku przeniosły się na Stadion Narodowy. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem – od rana potencjalni czytelnicy odwiedzają stoiska, pytają o promocje, wychodzą ze stadionu z zakupionymi książkami ulubionych wydawnictw.

Ponad 500 wystawców z kraju i zagranicy postanowiło wystawić się podczas Targów, więc oferta jest bardzo bogata. Równie tylu autorów pojawi się podczas imprezy, żeby spotkać się z czytelnikami i podpisać swoje książki, wśród nich m.in.: Maciej Stuhr, Hanna Krall, Julia Hartwig, Wojciech Jagielski, Lidia Ostałowska.

Na Targach swoje stoisko ma także Grupa Zwierciadło. Na miejscu można zakupić magazyny „Sen” i „Zwierciadło”, książki wydawnictwa Zwierciadło, w tym „Cudowne lata”, felietony Macieja Stuhra „W krzywym zwierciadle”, rozmowy Wojciecha Eichelbergera i Beaty Pawłowicz „Życie w micie” oraz felietony Tomasza Jastruna „Czułym okiem”.

Podczas targów zostaną ogłoszone nominacje do Nagrody Literackiej Nike i Nagrody Literackiej Gdynia.

Warszawskie_Targi_Ksiazki

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze