fbpx

Zobacz „Kłamstewko” w pierwszym w Polsce wirtualnym kinie

"Kłamstewko" - pokaz specjalny w pierwszym w Polsce wirtualnym kinie
Kadr z filmu "Kłamstewko", reż. Lulu Wang, 2019. (Fot. materiały prasowe M2 Films)

Wirtualne Kino Pod Baranami zaprasza na pokaz specjalny filmu „Kłamstewko” od M2 Films. Będzie to jedyna okazja, aby w najbliższym czasie obejrzeć tę zabawną i wzruszającą produkcję w sieci.

Kino Pod Baranami to pierwsze kino w Polsce, które uruchomiło swoje wirtualne sale i prowadzi działalność na stronie e-kinopodbaranami.pl. Już dziś odbędzie się tam pokaz specjalny filmu „Kłamstewko”, pełnej humoru i wzruszeń opowieści, która w lutym tego roku podbiła serca widzów i krytyków.

„Kłamstewko” w reżyserii Lulu Wang to wdzięczna komedia o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją, podróżując z odległych stron świata, pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. W rolach głównych nagrodzona Złotym Globem dla Najlepszej Aktorki rewelacyjna Awkwafina i niesamowita Shuzhen Zhao, która za rolę ukochanej babci Nai Nai zdobyła statuetkę Film Independent Spirit Awards.

Pokaz rozpoczyna się o 19:00, a sprzedaż biletów kończy się o 19:15, a więc tak jak w tradycyjnym kinie, lepiej się nie spóźniać. Po filmie odbędzie się wirtualna dyskusja na portalu ZOOM. Gościem Kina Pod Baranami będzie Tomasz Łętocha, absolwent Studiów Azjatyckich Uniwersytetu Jagiellońskiego, który w Azji mieszkał prawie dwa lata. Najpierw jako student Uniwersytet w Xiamen w Chinach, później jako student Chinese Culture University na Tajwanie.

Pokaz specjalny filmu „Kłamstewko” odbędzie się we wtorek 28 kwietnia o godzinie 19:00 w wirtualnej sali krakowskiego Kina Pod Baranami na platformie e-kinopodbaranami. Cena biletu to 15 zł.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze