1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Wielcy Małym 2014. Akcja społeczna na rzecz bezdomnych zwierząt

Tegoroczna odsłona akcji społecznej Wielcy Małym odbywa się pod hasłem „Szczęśliwa siódemka, bo ma dom". To już VII edycja akcji, której celem jest pomoc dla schronisk dla bezdomnych zwierząt oraz propagowanie adopcji. Włączyło się do niej wiele osób ze świata sztuki, aktorów, pisarzy oraz malarzy. W 2010 roku przedsięwzięcie zyskało honorowy patronat małżonki prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej.

20 grudnia 2014 roku (sobota) o godz. 14:00 w hotelu Bristol Luxury Collection w Warszawie odbędzie uroczysta gala finału VII edycji akcji społecznej Wielcy Małym pod patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej, połączona z aukcją dzieł sztuki współczesnych polskich artystów.

Podczas gali będzie można również nabyć kalendarze aktorsko-adopcyjne na rok 2015, w których znane osoby fotografują się ze zwierzakami szukającymi domu (35 zł/sztuka) oraz artystyczne z reprodukcjami prac aukcyjnych w nakładzie limitowanym, numerowanym od 1 do 100 (od 50 zł w górę). Całkowity dochód z aukcji zasila schroniska dla bezdomnych zwierząt w Polsce.

Kalendarze Wielcy Małym można także nabyć na aukcjach na Allegro, które rozpoczną się w poniedziałek 15 grudnia, oraz zamawiać bezpośrednio, pisząc na adres: jola@fniz.pl z kopią do elzbieta.bartczak@bkev.pl.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze