1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

„Miejsce Mocy”. Warsztaty Pauliny Młynarskiej w Kościelisku

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Dziennikarka, pisarka i podróżniczka, autorka bestsellerów „Kalendarzyk niemałżeński” i „Na błędach! Poradnik-odradnik”, kolejny już raz zaprasza do Kościeliska na wyjątkowe, autorskie warsztaty dla kobiet.

Wszystko zaczęło się 2 lata temu od lawiny maili, która spłynęła do Pauliny po publikacji książki „ Kalendarzyk niemałżeński”, napisanej wspólnie z Dorotą Wellman. Znalazł się w niej opis warsztatów motywacyjnych prowadzonych przez Paulinę dla firm. Czytelniczki z całej Polski pytały, czy mogą liczyć na zorganizowanie otwartej grupy. Pisały, że potrzebują „pozytywnego kopa”, inspiracji do zmian, i obudzenia w sobie siły, która pozwoli im nie bać się…bać.

Tak narodziła się idea „ Miejsca Mocy”, cyklicznych, otwartych warsztatów organizowanych przez Paulinę w urokliwym pensjonacie „ Reymontówka” w Kościelisku.

Warsztaty mają formę otwartej grupy, „ dyskusji w kręgu” moderowanej przez Paulinę, w którą wplatane są praktyczne ćwiczenia, pomagające pokonać opór przed sięganiem po to, czego na prawdę chcemy i potrzebujemy.

Wspólnie uczymy się asertywności i sztuki ciętej riposty. Wzmacniamy poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Trenujemy też komunikatywność i pewność siebie poza strefą własnego komfortu.

Część spotkania poświęcimy także samotnym podróżom. Tym małym i tym bardzo odległym. Ponieważ nic tak nie uczy wychodzenia poza naszą „ strefę komfortu”, jak samotne podróżowanie.

Program obejmuje 8 godzin szkolenia w pierwszym dniu i 6 w drugim, a ponad to doskonałą zabawę przy dźwiękach góralskiej muzyki i relaks przy dobrym winie.

Warsztaty „Miejsce mocy” potrwają przez weekend od 23( przyjazd) do 25 października 2015.

Zapewniamy transfer z dworca PKP lub PKS w Zakopanem, zakwaterowanie z jedno i dwu osobowych pokojach oraz pełne wyżywienie w pensjonacie „Reymontówka" ul.Nędzy-Kubińca 170 34-511 Kościelisko www.reymontowka.pl

rezerwacja:

reymontowka@mipro.pl kontakt@paulinamlynarska.pl oraz pod numerem telefonu:018 20 70 181 lub 018 20 70 584 całkowity koszt z zakwaterowaniem na 3 noce i wyżywieniem 950PLN Na hasło „ Sens” gwarantujemy 5% zniżki *dojazd własny *liczba miejsc ograniczona

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze