1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop codzienny dla byka na 2012 rok

Horoskop codzienny dla byka na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Masz w perspektywie udany dzień. Korzystne okoliczności pomogą ci osiągnąć sukces towarzyski lub materialny, może też planety skierują w twoją stronę osobę, o której myślisz. Wtedy jednak kolejny ruch należy do ciebie!

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków związanych z organizacją sylwestrowej nocy. Nie przesadzaj też w wydatkami, pieniądze mają teraz tendencję do odpływu. W sprawach sercowych możliwe perturbacje. 

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Masz wyjątkowego nosa do interesów - to dobry dzień na zakupy ( także modnych ciuchów, perfum itp! ), drobne inwestycje i korzystne ulokowanie gotówki. Zauroczeniom gwiazdy pomogą przeistoczyć się w romans!

 

Horoskop na piątek, 28 grudnia

 Dziś nie masz dużego pola do popisu. Przed południem atmosfera może być niezbyt korzystna. Będzie trzeba dostosować się do wymagań chwili, a w pracy do poleceń. Po południu lepiej ale nie uda się  jeszcze rozwinąć skrzydeł.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Na pierwszym planie sprawy codzienne, finansowe itp. ale nie chodzi tylko o wywiązanie się z obowiązków. Zweryfikuj swój stosunek do kariery, majątku, prestiżu… Zastanów się też czym są dla ciebie pieniądze. Co za nie kupujesz? Dobre samopoczucie, emocjonalne bezpieczeństwo?

Horoskop na środę, 26 grudnia

Natura sybaryty zodiaku da o sobie znać, więc zachowaj umiar w jedzeniu i piciu. Wątroba będzie ci za to wdzięczna! Możesz złożyć dziś wizytę przyjaciołom lub rodzinie. Dobrze zrobi ci trochę ruchu na świeżym powietrzu.

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Dzień upłynie ci w refleksyjnym nastroju. Miło będzie posiedzieć w spokoju przy choince i pozastanawiać się nad życiem.   Czas na spokojne życie rodzinne i kontakty z najbliższymi.

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Dziś Księżyc gości w twoim znaku, więc zapowiada się dużo emocji. Nie będziesz miał problemów z wyrażaniem ciepłych, serdecznych uczuć a to bardzo zaprocentuje. Ciesz się dobrą atmosferą. 

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Księżyc w twoim znaku działa pobudzająco na emocje. Dobrze poczujesz się w dzisiejszej atmosferze, możesz okazać się właściwą osobą na właściwym miejscu. Powiodą się zaplanowane na dziś rozmowy i spotkania. 

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Księżyc kończy swój cykl w twoim horoskopie. Możesz więc spokojnie zwolnić tempo i złapać lepszą formę. To dobry czas na medytacje lub porządki w planach. Poukładaj sobie wszystko w głowie, ale z realizacją zaczekaj. 

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Planuj, ale z realizacją pomysłów zaczekaj. Jak zwykle Księżyc pod horyzontem sprzyja zamykaniu pewnych spraw. Wyciągaj także wnioski, podsumuj zyski i straty. Potrzebujesz również wypoczynku bo twoja bateria jest na wyczerpaniu. 

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Trzydniowy etap, który kończy twój indywidualny cykl księżycowy najlepiej byłoby przeznaczyć na regenerację sił, uporządkowanie spraw wokół ciebie i refleksje dotyczące sukcesów i porażek. To dobra lekcja na przyszłość.

Horoskop na środę, 19 grudnia

Zapanują  przyjemne, ciepłe nastroje. Dzień zapowiada się bardzo miło. Nie zmuszaj się do ekstra zrywu. Największą przyjemność przyniosą ci chwile lenistwa, spotkanie  przyjaciółmi, daleki spacer, wieczorna aromatyczna kąpiel.

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Dla ciebie jest to korzystny dzień, szczególnie jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie. Możesz otrzymać korzystną propozycję, zacząć nowy etap kariery, zdać ważny egzamin, dołowienie i w przenośni. W grę wchodzi też podróż, załatwienie sprawy urzędowej.

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Najważniejsze okażą się relacje międzyludzkie, ale potrzeba uczucia może zamienić się w zaborczość. Próby naprawiania partnera "dla jego dobra" też zakończą się konfliktem. Skup się raczej na swoich własnych potrzebach.

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

Staraj się unikać myślenia wyłącznie w kategoriach ambicji materialnych i prestiżu. Możesz bowiem dokonać wyboru kierując się fałszywymi przesłankami. Nawet w  drobnych sprawach.

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Położenie Księżyca w sektorze szerokich horyzontów sprzyja  edukacji. Dzień dobry na spotkania, wykonanie pracy wymagającej kreatywnego podejścia oraz planowanie przyszłych posunięć. 

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Dobry dzień na poszerzanie horyzontów w każdy dostępny sposób. Możesz wziąć udział w jakimś interesującym kursie, wybrać się na interesujący film. Szczególnie preferowane są te zajęcia, które rozwijają twoje zainteresowania. Podejmuj decyzje finansowe i osobiste.

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Dzień okaże się przyjemny o ile nie przekroczysz miary. Trzymaj się za kieszeń, bo możesz mieć wielką ochotę na ekscesywne zakupy. Nadmierna ekstrawagancja w czymkolwiek nie jest dziś wskazana.

Horoskop na środę, 12 grudnia

Dzisiejsze wpływy dla ciebie raczej neutralne. Rada na dziś – włącz się w jakieś wspólne przedsięwzięcie, ale nie próbuj przepychać się do pierwszego rzędu. Zwróć uwagę na sprawy finansowe.

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Księżyc w sektorze partnerskim zbliża cię dziś do ludzi i czyni wzajemne kontakty bardziej emocjonującymi ale dziś niewykluczone są drobne przeszkody. Jakieś planowane spotkanie może nie dojść do skutku lub okaże się mniej interesujące.

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

Księżyc w sektorze partnerskim sprzyja dziś kontaktom. Wzrośnie twoja popularność, problemy zostaną pokonane - pomysłowo i skutecznie. Będziesz dziś porozumiewać się z otoczeniem na obu poziomach – emocjonalnym i intelektualnym. 

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Możesz odczuwać totalne lenistwo, ale potrzebujesz dziś więcej swobody i otwartej przestrzeni. Zostaw za sobą na moment codzienne sprawy. Oderwij się od problemów słuchając dobrej muzyki, oglądając film, spotykając się z przyjaciółmi.

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Pierwszą część dnia twoją uwagę będą zaprzątały sprawy dnia codziennego i być może nie uda się całkowicie uciec od prozy życia. Potem jednak warto zrobić coś dla zdrowia, na przykład wybrać się na dłuższy spacer po lesie albo po parku.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Łatwiej będzie ci dziś być sobą. To właściwy moment na omówienie jakiejś trudniejszej kwestii, znalezienie rozwiązania dla problemu. Potrzebna jest ci także rozrywka, potrzebujesz kontaktu z ludźmi i odrobiny luzu.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Nie popadaj w przesadę. Możesz dziś z  łatwością szafować obietnicami, ponieważ wywiązanie się z nich wyda ci się drobiazgiem, ale potem okaże się, że zobowiązania wymagają od ciebie więcej niż jesteś w stanie dać.  Bądź ostrożny  w sprawach urzędowych i finansowych.

Horoskop na środę, 5 grudnia

Dopóki będziesz działać w granicach rozsądku - wszystko jest możliwe. Fantazja i wyobraźnia poparte życiowym realizmem pozwolą ci odnieść sukces. Może odkryjesz w sobie jakiś szczególny talent.                   

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Możesz dziś skonfrontować się z  sytuacją, która pokaże jaką masz samoocenę.  Nie próbuj też ograniczać ani też pouczać osoby, którą darzysz uczuciem nawet jeśli jesteś przekonany, że robisz to dla jej dobra.                                                                                                

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Dla ciebie aura wydaje się bardziej ryzykowna. Nie daj się wciągnąć w próbę sił, na którą nie masz wcale ochoty. Decyzje podjęte wbrew sobie nie uszczęśliwią cię. Warto przemyśleć jeszcze raz planowane zmiany.

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Dzień  komunikacji. Niewykluczone spotkanie  z przyjaciółmi lub związane z twoim hobby albo rodzinna uroczystość, w której weźmiesz udział. Będziesz dziś w nastroju do poważnych a nawet nieco filozoficznych dysput.

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Położenie planet podkreśli twoje zalety - wewnętrzne ciepło, poczucie humoru, niebanalny styl. Garnąć się będą do ciebie przyjaciele i znajomi, a może ktoś zapragnie ci się zwierzyć ze swoich problemów. Dobry dzień na wszelkie formy komunikowania się z otoczeniem! 

Horoskop na piątek, 30 listopada

Księżyc w sektorze komunikacji zapowiada korzystny dzień na podróżowanie, korespondencję, zdawanie egzaminów, poszukiwanie towarzystwa. Szukaj więc osób, które cię inspirują i pozytywnie na ciebie wpływają.

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Twoja uwaga skupi się dziś przede wszystkim na sprawach materialnych. Rozbudzony zmysł praktyczny podpowie jak skutecznie pomnożyć majątek. Być może jednak trzeba będzie zrezygnować z jakichś doraźnych zysków dla większych profitów w przyszłości. 

Horoskop na środę, 28 listopada

Przyjazna aura bo Wenus i Pluton sprzyjają rozpoczynaniu uczuciowych historii. W stałym związku warto nastawić się dziś na rozrywki i przyjemności, wybrać się gdzieś razem, zapomnieć o codzienności.

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Choć ten dzień może ci się wydawać emocjonalnie trudny, może jednak przynieść coś ciekawego - cenne spostrzeżenie, interesującą refleksję. Jeśli zrobisz takie założenie, czas z pewnością nie będzie stracony. Może warto powrócić na chwilę do spraw minionych. 

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Księżyc w twoim znaku zapowiada przypływ energii. Rozproszą się jakieś wątpliwości, kurtyna pójdzie w górę. Zaczniesz działać z większym przekonaniem. Przed sobą masz dzień pomyślnych kontaktów zawodowych i towarzyskich. Weź sprawy w swoje ręce.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Księżyc od południa w Twoim znaku zapowiada, że możesz znaleźć się dziś w centrum zainteresowania. To doskonały dzień na kontakty z otoczeniem, spotkanie z kimś, na kim Ci zależy. Niewykluczone także, że zakochasz się nieoczekiwanie.

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

Koniec księżycowego cyklu. To moment, kiedy energia słabnie. Zrób bilans zysków i strat stojąc mocno na ziemi. Pomyśl czy ostatnio nie popełniłeś jakichś błędów. Jeśli komuś należą się przeprosiny, nie warto się ociągać.

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

To ostatnie dni twojego cyklu Księżycowego, masz więc prawo czuć się pozbawiony swojej zwykłej energii, nawet jeśli  wydawałoby się, że jesteś ogólnie w niezłej formie. To dzień refleksji. Zastanów się, na ile jesteś zadowolony ze swojego życia.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

Wybieraj teraz proste drogi, szukaj towarzystwa życzliwych Ci i zaufanych osób. Jeśli jesteś na diecie, staraj się nie ulegać pokusom. Odróżniaj marzenia od złudzeń. Unikaj niepotrzebnych konfliktów.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

 

Dopisze Ci dzisiaj wyobraźnia i fantazja twórcza. Nawet jeśli jesteś osobą mocno trzymającą się rzeczywistości, dziś staniesz się bardziej podatny na inspirację płynąca wprost z kosmosu. Dobry moment na kontakt psychologia, astrologią itp.

 

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Księżyc może zachęcać Cię do nieco bardziej ryzykownych decyzji finansowych, sercowych, ale lepiej nie robić tego właśnie dzisiaj. Jeśli zaczniesz odczuwać jakieś wątpliwości, nie próbuj snuć domysłów, doszukiwać się podtekstów. Zaczekaj.

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Dzień okaże się przyjemny o ile nie przekroczysz miary. Trzymaj się za kieszeń, bo możesz mieć wielką ochotę na ekscesywne zakupy. Nadmierna ekstrawagancja nie jest dziś wskazana.

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

Po południu postępuj taktownie i ostrożnie. Bliskiej osobie zostaw margines swobody. Zazdrość prowokuje do konfliktów. Rozmowa, pod warunkiem, że prowadzona spokojnym tonem, może coś wyjaśnić.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

 

Dzień zapowiada się przyjemnie. Wpływ Księżyca w sektorze szerokich horyzontów sprawi, że będzie aktywny mentalnie, zapragniesz prowadzić dziś intensywniejsze życie towarzyskie, zaprosisz przyjaciół, a może sam otrzymasz jakąś propozycję spędzenia czasu.

 

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

Szczególnie druga połowa dnia upłynie Ci w doskonałym nastroju, bowiem energia Księżyca zachęcać Cię będzie do aktywności. Nie ociągaj się, załatw najważniejsze sprawy, bowiem dzięki temu weekend okaże się udany.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada   

Wokół Ciebie panuje raczej neutralna aura z tendencją na plus. Możesz spotkać interesującą osobę, która czymś Cię zainspiruje, a może lektura lub film wywołają refleksje skłaniające ku zmianom. Warto to głębiej przemyśleć.

 

Horoskop na środę, 14 listopada

 

Bądź dziś elastyczny w konstruowaniu planów i zrób założenie, że właśnie to, co nieoczekiwane, może okazać się korzystne i inspirujące. Nie oczekuj też od innych, że będą zachowywać się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Daj najbliższym więcej swobody, może odkryjesz, że tak jest lepiej?!

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

Dzień intensywnych kontaktów z otoczeniem. Wysłuchaj, co mają do powiedzenia inni ludzie. Może się to okazać bardzo pouczające, z pewnością zaś lepsze niż kłótnia. Rozwiązując problemy, staraj się wybierać najprostsze metody.

 

 Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

 

Nie planuj, że zawojujesz świat, nie mniej możesz poczynić jakieś postępy, załatwić ważną sprawę itp. Dopóki będziesz świadomy swoich ograniczeń, Twoje plany mają szanse powodzenia.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada 

 

Twoja energia skupia się dziś w obszarze obowiązków ale nie zapominaj, że weekend powinien być przede wszystkim wytchnieniem. Dlatego nie przesadzaj z niczym. Zorganizuj ten dzień tak, aby znalazło się miejsce na wypoczynek i twoje przyjemności.

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

 

Oby nie zabrakło Ci dziś tej odrobiny pragmatyzmu, która pomaga zachować równowagę i spokojnie robić swoje. Nie pozwól się nikomu popędzać i nie reaguj na irytujące sytuacje, szczególnie jeśli Cię nie dotyczą.

 

Horoskop na piątek,9 listopada 

To dla Ciebie wyjątkowo dobry dzień na pracę twórczą, ponieważ dodatkowo inspiruje Cię Księżyc w sektorze kreatywności. Także w kontaktach z otoczeniem stać Cię będzie na większą empatię. Dobry dzień na spotkania z osobami, z którymi chciałabyś mieć głębszy, duchowy kontakt.

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

Szykuje się dzień chwilami trudny, ale nie pozbawiony satysfakcji. Na szczęście masz zabezpieczone tyły i wszystkiemu podołasz. Kieruj się zasadą, że nie mylą się jedynie ci, którzy nie robią niczego.

 

Horoskop na środę, 7 listopada

Poświęć trochę czasu na sprawy rodzinno-domowe. Może wybierzecie się wspólnie po większe zakupy. Mimo towarzyskiego usposobienia dzisiaj lepiej czuł się będziesz w kameralnym gronie.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

 

Twoja uwaga skupi się dziś na sprawach związanych z domem i rodziną. Uwaga, możesz mieć ochotę na luksusowe zakupy, jeśli więc należysz do osób, którym trudno zapanować nad chęcią pozbycia się gotówki, omijaj cudowne okazje… a kartę kredytową zostaw w domu.

 

Horoskop na poniedziałek, 5 listopada

Zacznij tydzień od uporządkowania sytuacji, stworzenia listy ważnych spraw, bowiem widzisz dziś wszystko we właściwych proporcjach. Księżyc w sektorze komunikacji stworzy Ci dziś dobre warunki do rozmów zawodowych i osobistych.

 

Horoskop na niedzielę, 4 listopada

Planety zachęcają, by udać się w jakąś malowniczą okolicę. Natura i spokój szybko złagodzą zmęczenie i stresy. W sprawach finansowych szczęście dopisze Ci, o ile nie wpadniesz na szalony pomysł i nie wydasz lekką ręką całej gotówki.

 

 

Horoskop na sobotę, 3 listopada

 

Szersze spojrzenie na sytuacje pozwoli Ci dokonać właściwych wyborów i ominąć problemy, jednak niczego ważnego dziś nie inicjuj, bo wpływy planet nie pomagają ambitnym przedsięwzięciom.

 

Horoskop na piątek, 2 listopada

Nie spodziewaj się zbyt wiele, bo dzisiejszy dzień raczej nie przyniesie rewelacji. Jeśli marzą Ci się większe atrakcje, sam musisz o nie zadbać. Przed południem unikaj kupowania bez konkretnego planu, ponieważ Twoje zakupy mogą okazać się chaotyczne i nieprzemyślane.

 

Horoskop na czwartek, 1 listopada

 

Wahania formy. Wstaniesz w dobrym nastroju, ale staraj się unikać sytuacji stresujących. Połóż nacisk na swoje życie wewnętrzne. Jeśli wybierasz się na cmentarz, zrób coś więcej niż postawienie gustownej świeczki. Otwórz serce.

 

Horoskop na środę, 31 października

 

Ostatni dzień pobytu Księżyca w Twoim znaku to okazja do popatrzenia na świat przez pryzmat emocji. Możesz sporo nauczyć się o sobie samym. Co Cię denerwuje, a co Ci się podoba? Jaki jest Twój stosunek do ludzi i otoczenia?

 

 

Horoskop na wtorek, 30 października

 

Księżyc nadal w Twoim znaku, co oznacza przypływ energii w sferze mentalnej i intelektualnej i fizycznej. To dobry moment na zainicjowanie nowych planów, szczególnie tych, które mają za zadanie zaspokoić Twoje potrzeby emocjonalne. Może pora o czymś zadecydować?

 

Horoskop na poniedziałek, 29 października

W finansowy dołek możesz wpaść wyłącznie na swoje życzenie. Nie radzę przesadnie inwestować w stroje. To co tak imponująco wyglądało na wystawie, w domu wyda ci się pretensjonalne. Podobnie rzecz się ma z nowymi znajomościami. Nie kieruj się pierwszym wrażeniem.

 

Horoskop na niedzielę, 28 października

Nie pozostaniesz dziś niezauważony. Dobry dzień na intensywny kontakt z ludźmi, pracę o charakterze twórczym. Twoja kreatywność i poziom energii będą godne zauważenia. Nowe znajomości także wchodzą dziś w grę!

 

 

Horoskop na sobotę, 27 października

Księżyc kończy swój indywidualny cykl w Twoim horoskopie, skłaniając do refleksji, co okaże się dziś szczególnie korzystne. Nie daj się na nic namówić, nie rób niczego pod wpływem impulsu, bo okaże się, że wcale nie tego chciałeś.

 

Horoskop na piątek, 26 października

Prezentować dziś będziesz większą otwartość, więc warto wprowadzić do swojego codziennego życia chociażby drobne zmiany, które pozwolą oprzeć się rutynie. Masz także dobry moment na załatwienie spraw urzędowych lub zaplanowanie podróży.

 

 

Horoskop na czwartek, 25 października

Czujesz się zmęczony, masz problemy z koncentracją? To znaczy, że powinieneś pozwolić sobie na taryfę ulgową. Nie planuj ambitnych przedsięwzięć, nie umawiaj się na ważne spotkania. Jeśli rozrywka, to w kameralnym, znajomym gronie.

 

Horoskop na środę, 24 października

 

Mnóstwo energii, romantyczne nastoje, fantazja twórcza – wszystko to sprawi, że to może być bardzo udany dzień. Zmobilizuj się do działania. W grę wchodzi miłość,  sukcesy artystyczne i finansowe!

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Skoncentruj się na sprawach zawodowych. Mimo lekkiej niepewności, towarzyszącej Twoim poczynaniom dobrze będziesz sobie radzić. Lepiej byłoby jednak unikać decydowania o czymś ważnym, ponieważ może się okazać, że nie masz wszystkich niezbędnych informacji.

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

 

Bądź ostrożny, podróżując, nie tylko samochodem. Sprawdź ważność dokumentów, pilnuj odprawy bagażu, aby nie poleciał innym samolotem niż Ty. Jeśli zaś załatwiasz sprawę urzędową, bardzo dokładnie czytaj dokumenty, które podpisujesz.

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

Będzie to przyjemny dzień aczkolwiek nie oczekuj zbyt wiele ani od siebie, ani od okoliczności. Warto urozmaicić sobie wieczór wypadem do kina na coś, co zaspokoi potrzeby intelektualne. Twoja dusza potrzebuje odpowiedniej strawy.

 

Horoskop na sobotę, 20 października

 

Dobry dzień na kontakty z ludźmi, sprawy rodzinne, domowe, krótką podróż. Wieczór korzystny na spotkania rodzinne, robienie planów. Możesz także otrzymać dobrą wiadomość, która wpłynie na Twoje plany.

 

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

Księżyc w nie wpływa zbyt silnie na Twoje sprawy, ale będziesz zrównoważony, umiarkowanie energiczny. Dobry dzień na przemyślenie kilku spraw, rozmowy z osobami, z których opinią się liczysz. Znajdź też czas na relaks.

Horoskop na czwartek, 18 października

 

Możesz liczyć na pozytywny obrót spraw, ale nie planuj zbyt wiele na raz, wtedy bowiem na przeszkodzie sukcesom stanie zbytni pospiech. Staraj się uporządkować myśli i nie zmieniać raz podjętych decyzji.

 

Horoskop na środę, 17 października

 

Dzisiejszy dzień spędzisz dość pracowicie, będziesz jednak otwarty na innych i możesz nauczyć się czegoś ciekawego. Cały sekret Twego sukcesu tkwi w tym, że masz  w sobie wiele entuzjazmu. Możesz dziś wymieniać doświadczenia, pracować w zespole.

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Wpływ Księżyca zachęca do kontaktów z otoczeniem. Masz dobry moment na przemyślenie strategii postępowania, szczególnie jeśli powodzenie Twoich planów zależne jest od czyjegoś współdziałania.

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

Dziś premiowane są wszelkie działania prowadzące Cię do stabilizacji. Możesz na przykład kupić dom lub założyć rodzinę. Warto porozmawiać z szefem o swoich ambicjach i zawodowych planach.

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Niewiele trzeba, aby ten dzień  przeciekł Ci przez palce, ponieważ trudno będzie zmotywować się do konkretnego działania. Jeśli możesz zwolnić tempo, to dobrze. Poświęć niedzielę na regenerację sił psychicznych i fizycznych.

 

 

Horoskop na sobotę, 13 października

 

To okres Twoje kreatywności. Dlatego masz dziś szansę korzystnie wyróżnić się inwencją wśród innych znaków zodiaku. Możesz działać z większym rozmachem. Będzie to również dzień harmonijnych emocji i dobrych relacji z bliskimi Ci ludźmi.

 

 

Horoskop na piątek, 12 października

Dobrze aspektowany Księżyc w sektorze kreatywności obiecuje dobry dzień, szczególnie osobom z pierwszej dekady znaku. Dasz się poznać jako osoba z niebanalnymi pomysłami a kwestie osobiste też są faworyzowane. Niewykluczony początek obiecującego związku, udana randka itp.

 

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Sporo drobnych spraw. Wprowadź porządek do swoich planów, nie miotaj się jak w ukropie. Nawet jeśli nie wszystko pójdzie dokładnie zgodnie z planem, nie denerwuj się. W istocie to tylko drobiazgi.

 

 

Horoskop na środę, 10 października

 

Cieszyć się będziesz towarzyską popularnością i zaufaniem znajomych. Masz teraz więcej energii i odporności psychicznej, więc jeśli potrafisz się zmobilizować, uporasz się z czymś, co dotąd przerastało Twoje możliwości.

 

 

Horoskop na wtorek, 9 października

 

Finansowe projekty nie wymagają karkołomnych sztuczek, wystarczy trzymać rękę na pulsie. Jest także szansa na to, że przejaśni się też Twój uczuciowy horyzont; romans, który zaliczyłaś do wspomnień, dostanie szansę na ciąg dalszy!

Horoskop na poniedziałek, 8 października

 

Księżyc w sektorze komunikacji zapowiada dobry dzień. Możesz coś załatwić, zreorganizować. Podejmując decyzje, nie trać swoistego poczucia realizmu, a nie będziesz ich żałować.

 

Horoskop na niedzielę, 7 października

 

Jeśli poczujesz, że masz niewiele energii nie miej do siebie o to pretensji i nie zmuszaj się do wielkiego wysiłku. Większą korzyść odniesiesz, zwalniając tempo i uważniej przyglądając się temu, co dzieje się wokół Ciebie.

                                                                                                                             

Horoskop na sobotę,6 października

 

Jeśli masz refleks i potrafisz podjąć szybką decyzję - wygrałeś! Nie bój się więc nowych odważnych pomysłów, dzięki którym łatwiej osiągniesz swój cel. W sercowych sprawach szansa na pozytywne zmiany.

 

Horoskop na piątek,5 października

Księżyc w sektorze finansowym sprzyja sprawom materialnym, ale może też stymulować Cię do intensywniejszego wydawania pieniędzy. Merkury i Pluton są przychylne dobrej wymianie intelektualnej i podejmowaniu słusznych decyzji.

Horoskop na czwartek, 4 października

Możliwe, że obudzisz się nieco zniechęcony lub niepewny czy warto angażować się w coś co jeszcze niedawno wydawało ci się bardzo atrakcyjne. Przeczekaj, to chwilowe. Może być nawet całkiem miło!

 

Horoskop na środę, 3 października

Rozpoczynaj nowe sprawy, Księżyc w twoim znaku sprzyja inicjatywie a także domykaniu i finalizacji ważnych projektów będących w toku. Dobry dzień na podpisanie umowy, kontraktu.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze