1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Pełnia Różowego Księżyca

Pełnia Różowego Księżyca wydarzy się 6 kwietnia o godzinie 20.57 na 16 stopniu osi Waga – Baran. (Fot. iStock)
Pełnia Różowego Księżyca wydarzy się 6 kwietnia o godzinie 20.57 na 16 stopniu osi Waga – Baran. (Fot. iStock)
Układ planet podczas kwietniowej pełni przynosi energię, która w centrum uwagi stawia drugiego człowieka. Co się stanie, jeśli na bok odłożymy egoistyczne cele oraz subiektywne uczucia? Dostrzeżemy, jaką wartość mają nasze relacje.

Pierwsza wiosenna pełnia wydarzy się w czwartek 6 kwietnia o godzinie 20.57 na 16 stopniu osi Waga – Baran. Jej nazwa pochodzi od koloru kwiatów zwanych floksami, które kwitną w tym czasie w Ameryce Północnej (są również znane jako różowy mech). Pełnia Różowego Księżyca to najpopularniejsza nazwa, ale mówi się o niej również Pełnia Kiełkującej Trawy lub Pełnia Powracających Kaczek.

Podczas kwietniowej pełni Księżyc w Wadze rzuci światło przede wszystkim na relacje; na to, jak wchodzimy w interakcje z innymi, jak widzimy ich potrzeby i czy kierujemy się ich dobrem. To czas, żebyśmy odłożyli na bok koncentrację na sobie oraz samowystarczalność, a zamiast tego przyjrzeli się współzależności i przynależności – jeśli są zdrowe, wzbogacają.

Podczas Pełni Różowego Księżyca warto zdać sobie sprawę, że osiąganie celów jest o wiele przyjemniejsze, gdy otaczają nas ludzie i że sukcesem warto się dzielić. To czas, żeby odpowiedzieć sobie na pytania: „Które relacje wydobywają ze mnie to, co najlepsze?”, ale także „Które relacje już mi nie służą – które z nich trzeba odpuścić, a które zmienić?”.

Słońce, które podczas pełni jest w pewnym siebie Baranie i w dość bliskim towarzystwie ekspansywnego Jowisza, pomoże nam poczuć śmiałość, by ujrzeć prawdę o naszych połączeniach z ludźmi. Jeśli zauważamy innych i okazujemy im empatię, dajmy sobie prawo, żeby też być wspieranymi i widzianymi. Księżyc w Wadze jest nauczycielem przestrzegania równowagi w dawaniu i braniu. Pełnia w tym wenusjańskim znaku wyśle wibracje, dzięki którym odkryjemy głębsze i bardziej dostrojone połączenie z otaczającym nas światem. Często jesteśmy skupieni na odczuwaniu naszego wewnętrznego świata, ale planety w tym tygodniu zachęcają nas do dostrojenia się do innych.

Możemy też odkryć, że w obecności pewnych osób zatracamy się w nich, a nasze granice się rozpływają. Różowy Księżyc uświadomi nam, że czasem jest to nieodzowny etap drogi odnalezienia siebie. Podczas pełni pojawi się sposobność, żeby zorientować się bardziej, kim jesteśmy.Pełni towarzyszą dwa istotne sekstyle – pozytywne i dynamiczne aspekty, które zaktywizują nas, żebyśmy przedefiniowali swoją współzależność. Sekstyl Merkurego z Saturnem wesprze nas, żebyśmy konkretnie i merytorycznie powiedzieli, co czujemy w danej relacji. Podsunie też pomysły, jak dalej ta znajomość ma funkcjonować, i pomoże wyznaczyć obu stronom zdrowe granice. Z kolej sekstyl Wenus z Neptunem sprawi, że uzdrowimy nasze relacje z empatią i uważnością. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy – otrzyma ją, jeśli jakieś wyznania powinny ujrzeć światło dzienne – wypowiemy je lub usłyszymy.

Różowy Księżyc – co przyniesie każdemu znakowi zodiaku?

Baran: Podczas pełni Różowego Księżyca twoja uwaga przesunie się z osobistych projektów na związki. Księżyc znajdzie się bowiem w siódmym domu astrologicznym odpowiadającym za relacje. Energia opozycyjnego dla ciebie znaku Wagi sprawi, że nie posłuchasz swoich impulsów, które popychają cię do indywidualizmu, ale przyjrzysz się tematowi partnerstwa i współpracy w swoim życiu. Nadszedł czas, aby połączyć siły – a nie, jak to zwykle bywa w twoim przypadku – przejąć inicjatywę. Jeśli ktoś zaoferuje ci wsparcie, przyjmij je z wdzięcznością.

Byk: Różowy Księżyc w twoim szóstym domu codziennych nawyków zachęci cię, żebyś znalazł przyjemność w przyziemnych sprawach. Zastanów się, jak stworzyć przestrzeń dla wygody i spokoju, jak znaleźć równowagę między obowiązkami a relaksem. Lubisz być produktywny, ale umiesz też łączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas kwietniowej pełni możesz wpaść na pomysły, jak dzielić swoją codzienną rutynę z bliskimi ci osobami. Wspólne wiosenne porządki, medytacja we dwoje czy wzajemne kibicowanie sobie w zdrowej diecie?

Bliźnięta: Kwietniowa pełnia zachęci was, żebyście się zajęły swoimi pasjami i kreatywnością. W tym jesteście dobre – samorealizacja zajmuje ważne miejsce w waszym życiu, ale Różowy Księżyc wskaże, jak można czerpać inspirację ze współpracy z innymi. Jako znak powietrzny doceniacie znaczenie więzi społecznych, ale nie zawsze stawiacie na prawdziwą bliskość. Różowy Księżyc w piątym domu sprzyja randkom i imprezom, ale także owocnej burzy mózgów w pracy. Poczujecie radość z tych spotkań.Rak: Różowy Księżyc przyniesie ci to, co lubisz najbardziej, ponieważ odwiedzi twój czwarty dom odpowiadający za więzi rodzinne. Podczas pełni naładujesz swoje akumulatory dzięki domowej atmosferze, kiedy w zaciszu swoich czterech kątów spędzisz czas z najbliższymi. Jeśli poczujesz, że do tej pory za dużo dawałeś, a za mało otrzymywałeś, powiesz o tym, ale w duchu empatii i chęci porozumienia. Tym razem emocje nie powinny wziąć nad tobą górę, bo energie planet są bardzo harmonijne.

Lew: Pełnia Różowego Księżyca w Wadze rzuci światło na twoje myśli i perspektywy, zachęcając cię do połączenia sił z ludźmi, którzy mogą się z tobą utożsamiać. Jeśli rozglądasz się za osobami o podobnych poglądach, ten dzień wygląda obiecująco – koniecznie poszukaj interakcji społecznych. Może się okazać, że w pracy przy jakimś projekcie doszedłeś do ściany i sam już nic nowego nie wymyślisz. Pełnia w trzecim domu komunikacji to optymalny czas, aby podzielić się swoimi odkryciami z ludźmi wokół ciebie, by i oni wnieśli do życia ożywcze pomysły.

Panna: Księżyc w Wadze w drugim domu astrologicznym, w którym leżą twoje pieniądze, skłoni cię, żebyś połączyła temat pieniędzy z ludźmi, którzy cię otaczają. Jeśli potrzebujesz przyjąć finansową pomoc, ktoś ci ją zaoferuje, nie buntuj się, żeby to zaakceptować. Jeśli masz ochotę wydać pieniądze na swoich bliskich, zrób to, ale pamiętaj, że twoje potrzeby też są ważne. Upewnij się, czy dobrze nagradzasz siebie owocami swojej pracy. Swoimi zasobami dziel się sprawiedliwie.Waga: To twoja pełnia, która będąc w pierwszym domu astrologicznym, umieści cię w centrum wydarzeń. Skupisz się jednak na swoim ulubionym temacie – potrzebie partnerstwa, równowagi i wspólnoty. Pod wpływem Różowego Księżyca możesz czuć się jeszcze bardziej uroczą flirciarą niż zwykle – wyjdź z domu, umów się na kolację w swojej ulubionej restauracji, wybierz się na romantyczny wiosenny spacer. Tylko pamiętaj, aby nie przeceniać partnerstwa na tyle, żeby zaniedbać swojego punktu widzenia. Jeśli w twoim związku potrzebna jest rozmowa na ten temat, odbędzie się w pokojowym blasku Różowego Księżyca.

Skorpion:
Jesteś osobą, która stawia samodyscyplinę i jest przyzwyczajona do poważnego traktowania swoich obowiązków. Tymczasem Różowy Księżyc w dwunastym domu astrologicznym będzie ci szeptał do ucha, żebyś wrzucił na luz i wreszcie odpoczął. Przekonaj się, że czasem rzeczy się dzieją bez twojego wysiłku i przede wszystkim kontroli. Odwiedziny Księżyca w Wadze w tym mistycznym domu skłonią cię do przemyśleń, czy twoje relacje to duchowe połączenia, czy może tylko układy.

Strzelec: Poczujesz potrzebę spotkań towarzyskich i współdziałania, bo Różowy Księżyc będzie wędrować przez twój jedenasty dom, który odpowiada za kontakty społeczne. Jesteś jednym z najbardziej otwartych na ludzi znaków zodiaku, więc dobrze odczujesz klimat kwietniowej pełni. Najbardziej zajmiesz się przyjaciółmi i innymi grupami, do których przynależysz. Przekonasz się, że jest między wami silny i budujący przepływ energii. Poczujesz się częścią jakiegoś istotnego wspólnego przedsięwzięcia.Koziorożec: Tobie Różowy Księżyc przyniesie całkiem poważne tematy, bo odwiedzi dziesiąty dom kariery. Spojrzysz na swoje życie zawodowe z perspektywy współpracy z innymi. Przekonasz się, czy sprawiedliwie dzielicie między sobą zadania, a także odpowiedzialność. Ty akurat nie boisz się ani ciężkiej pracy, ani bycia dojrzałym, ale czy twoi współpracownicy również? Jeśli właśnie skończyłeś jakiś projekt, nie obawiaj się pokazać efektów światu. Zasługujesz na uznanie – niech inni cię docenią.

Wodnik: Zwykle w towarzystwie jesteś kimś, kto ma niekonwencjonalne poglądy i lubi wkładać kij w mrowisko. Różowy Księżyc jednak, przemierzając dziewiąty dom filozofii życia, pokaże ci, jak wiele wspólnego masz z ludźmi z twojego otoczenia. Pełnię możesz spędzić wśród podobnie myślących osób, które nie są zainteresowane narzucaniem ci swoich opinii, tylko chcą znaleźć z tobą wspólną płaszczyznę. Odwdzięcz się tym samym.

Ryby: Potwierdzicie swoją potrzebę odczuwania harmonii w intymnych związkach, ponieważ Pełnia Różowego Księżyca przypada na wasz ósmy dom, który odpowiada między innymi za seks. Na szali położycie okazywaną namiętność, ale także bliskość – ujrzycie, czy jest w tym równowaga. Jeśli nie, zapragniecie to zmienić. To również dom wspólnych pieniędzy, więc okaże się, kto ile wnosi i jak się z tym czuje. Dwie strony potrzebują mieć poczucie sprawiedliwości.

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze