fbpx

Nie masz pomysłu na upominek? Personalizowany prezent to wyjście z sytuacji

Nie masz pomysłu na upominek? Personalizowany prezent to wyjście z sytuacji
Fot. materiał partnera

Zakup odpowiedniego prezentu na urodziny to dla niektórych ciężkie wyzwanie. Zawsze pojawiają się obawy o to, że upominek będzie mało atrakcyjny lub po prostu nieprzydatny. Wszak każdy chciałby, żeby jego podarunek przypadł do gustu osobie, dla której jest przeznaczony. Na szczęście istnieje złoty środek właśnie na takie chwile –  personalizowany prezent na urodziny. Opcja ta daje możliwość dostosowania upominku do konkretnej osoby.

Personalizowane prezenty cały czas zyskują na popularności. Dzieje się tak, ponieważ jednocześnie mogą być oryginalne, praktyczne i atrakcyjne wizualnie, zupełnie jak upominki standardowe. Jednak niespodzianki personalizowane mają pewną przewagę nad zwyczajnymi – nadają produktom indywidualny charakter. Poniżej kilka wybranych propozycji urodzinowych.

Personalizowane prezenty dla niej z okazji urodzin i nie tylko

Pierwsza propozycja, z której każda przedstawicielka płci pięknej na pewno będzie zadowolona, to poduszka z indywidualnym nadrukiem. Na poduszce oprócz imienia znajduje się zazwyczaj jeszcze jakiś miły napis z grafiką, co jest ciekawym dopełnieniem całości. Kolejny pomysłowy prezent przyda się zarówno jej, jak i partnerowi. Jest to bambusowy zestaw do wina, który niewątpliwie towarzyszyć będzie obojgu przy niejednej romantycznej kolacji, inne ciekawe personalizowane prezenty znajdziesz na Gifted.

Interesujące personalizowane prezenty na 40 urodziny

Dla wielu osób 40. urodziny to ogromne przeżycie. Nie każda mama cieszy się z tych okrągłych urodzin, zatem warto uszczęśliwić ją na przykład imienną deską do krojenia z dopiskiem „najwspanialsza mama”. Kolejny gadżet kuchenny to słoik na ciastka, do którego sięgać będą wszyscy domownicy, pod warunkiem, że będzie pełny. Teraz coś dla 40-letniego taty. Świetnym pomysłem, który nigdy nie wyjdzie z mody, może być osobisty kufel do piwa. Pozostając w tematyce piwnej, to równie ciekawe okazać może się nosidło na piwo. Oczywiście prezenty te także mogą zostać spersonalizowane, poprzez odpowiedni nadruk. Na kuflu, nosidle czy dowolnym innym prezencie można na przykład zamieścić imię solenizanta, dzięki czemu nie będzie wątpliwości, do kogo należy dany przedmiot.

Personalizowane gadżety urodzinowe

Znakiem naszych czasów są wszechobecne smartfony, które często rozładowują się w najmniej oczekiwanym momencie. Dla osoby, która boryka się z podobnym problemem, idealnym prezentem będzie personalizowany powerbank. Teraz natomiast coś dla palacza papierosów, któremu często zdarza się gubić źródło ognia. Swojej imiennej zapalniczki benzynowej na pewno nie będzie spuszczać z oka.

Natomiast jeśli hobby solenizanta to łowienie ryb, warto zwrócić uwagę na prezenty personalizowane dedykowane wędkarzom. Często opuszczają oni dom na wiele godzin, by oddawać się swojemu ukochanemu hobby. Wybierając się na długie połowy, warto mieć przy sobie coś ciepłego do picia. Gwarantem ciepłego napoju jest oczywiście kubek termiczny, rzecz jasna personalizowany pod konkretną osobę i hobby. Innym ciekawym upominkiem dla wędkarza będzie po prostu stylowa czapka z daszkiem.

Jak widać, personalizowane prezenty nie muszą być nudne i sztampowe. Dzisiejsza oferta personalizowanych podarunków jest naprawdę ogromna. W związku z tym nie ma najmniejszego problemu z doborem trafnego produktu, bez względu na to, dla kogo przeznaczony jest prezent i z jakiej okazji chcemy go wręczyć.