1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Wyraźnie ujędrniona, zdrowo wyglądająca skóra

Wyraźnie ujędrniona, zdrowo wyglądająca skóra

Philips VisaCare Prestige to nowe urządzenie do codziennej pielęgnacji skóry, które rozwiązuje pojawiające się z wiekiem problemy z utratą jędrności i poszarzałą cerą.

Kiedy skóra jest młoda, szybko się regeneruje, zachowując jędrność i promienny wygląd. Wraz z upływem czasu podobnie jak metabolizm całego organizmu, także metabolizm skóry zwalnia. Górna warstwa skóry - naskórek, staje się coraz cieńszy, a produkcja nowych komórek spada, przez co skóra staje się poszarzała i traci naturalny blask. Ponadto wraz z wiekiem, w głębszych warstwach skóry spada produkcja kolagenu i elastyny, co wpływa na utratę jędrności.

Problemy ze skórą kobiet w wieku 30+ może rozwiązać . Urządzenie VisaCare to nowe rozwiązanie w zakresie domowej mikrodermabrazji, które poprzez delikatną stymulację poszczególnych warstw skóry zapewnia jej codzienną naturalną regenrację. Philips VisaCare działa dwutorowo – jednocześnie złuszcza warstwę rogową naskórka, pobudzając ją do regeneracji oraz wykonuje masaż podciśnieniowy, stymulując głębsze partie skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

Delikatne złuszczanie wierzchniej warstwy naskórka zapewnia zdrowy i promienny wygląd skóry. Końcówka „codzienna”, która złuszcza naskórek, może być stosowana każdego dnia . Jak wygląda takie złuszczanie? Martwe komórki naskórka są delikatnie usuwane przez 150 000 kryształowych mikrocząsteczek, które są aż 20x drobniejsze niż przeciętnie kryształki peelingujące, a przez to o wiele łagodniejsze dla skóry.

Z kolei masaż podciśnieniowy oddziaływuje na głębsze warstwy skóry, pobudzając mikrocyrkulację krwi. Tlen i składniki odżywcze są szybciej transportowane do wszystkich komórek, stymulując produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność skóry. Dodatkowo stymulacja głębszych mięśni twarzy pobudza naturalną regenerację skóry.  Końcówka normalna, która oddziałuje na skórę właściwą, może być stosowana 2 razy w tygodniu.

Nowe urządznie Philips VisaCare Prestige może być stosowane zarówno na mokro, jak i na sucho. Optymalne efekty i większą delikatność, a zarazem przyjemność z zabiegu, uzyskasz na mokrej skórze, którą wystarczy przed użyciem zwilżyć niewielką ilością wody lub mleczkiem. Jednak niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, skóra stanie się zauważalnie bardziej jędrna. Dodatkowo efekt głębokiej stymulacji z VisaCare Prestige sprawia, że Twoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry, takie jak kremy, balsamy i olejki, będą lepiej wchłaniane.

Urządzenie VisaCare Prestige zostało opracowane z udziałem dermatologów i innych ekspertów w dziedzinie skóry, dlatego jest bezpieczne dla wszystkich typów skóry i z łatwością możesz używać go w domowym zaciszu, aby cieszyć się wyraźnie ujędrnioną i zdrowo wyglądająco skórą.

Sugerowana cena detaliczna Philips VisaCare Prestige SC6250/01 wynosi 1 119,00 zł .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze