1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda
 4. >
 5. CeraVe: Nowa Marka w dywizji kosmetyków aktywnych L’ORÉAL Polska & Bałtyki

CeraVe: Nowa Marka w dywizji kosmetyków aktywnych L’ORÉAL Polska & Bałtyki

Do Dywizji Kosmetyków Aktywnych L’Oréal Polska i Bałtyki dołączyła nowa marka z segmentu mass medical –  CeraVe, która od ponad 10 lat cieszy się zaufaniem konsumentów i jest najczęściej rekomendowaną przez dermatologów marką produktów nawilżających w Stanach Zjednoczonych.

CeraVe zostało opracowane wspólnie z dermatologami. Marka stworzyła nowe podejście do skutecznej pielęgnacji skóry dzięki połączeniu 3 niezbędnych ceramidów, 1, 3 i 6-II, pomagającym w odbudowie naturalnej bariery skórnej.

W CZYM TKWI SEKRET CeraVe?

W 2005 roku zespół dermatologów doszedł do wniosku, że zdrowa bariera ochronna skóry może zapobiec wybranym problemom skórnym, a miejscowe zastosowanie ceramidów może mieć kluczowe znaczenie dla przywrócenia optymalnego funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej skóry. W badaniach zidentyfikowano mieszaninę ceramidów identycznych z występującymi w ludzkiej skórze, na którą składały się ceramidy 1, 3 i 6-II. Aby możliwie najlepiej wykorzystać to naukowe odkrycie, tak dobrane ceramidy połączono z technologią MultiVesicular Emulsion (MVE) zapewniającą optymalne wchłanianie. Technologia MVE umożliwia stabilne w czasie uwalnianie składników, w tym niezbędnych ceramidów, kwasów tłuszczowych i fitosfingozyny w sposób skutecznhy i dobrze kontrolowany, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona na dłużej.

CERAMIDY

Ceramidy są niezbędnym budulcem bariery skórnej. Poza komórkami skóry (korneocytami i keratynocytami), nasz naskórek w połowie składa się z ceramidów. Jeżeli komórki można porównać do cegiełek tkanki skórnej, ceramidy są w pewnym sensie „cementem” i pozwalają zachować spójność naskórka. Niedobór ceramidów powoduje ubytki w szczelinach, przez co skóra może przepuszczać czynniki chorobotwórcze i doprowadzić do odwodnienia. Jest zaburzona, a stany chorobowe mogą pojawić się i utrzymywać w sposób przewlekły.

Wysokiej jakości ceramidy pochodzące od roślin są składnikiem produktów CeraVe. Zostały one starannie wybrane i włączone do formuł produktów ze względu na ich zdolność wyjątkowo dobrego zatrzymywania wody w tkankach. Te „fitoceramidy” mają budowę chemiczną zbliżoną do ceramidów znajdujących się w skórze, dlatego są dobrze przyswajalne przez skórę. Ceramidy muszą być też rozprowadzane w optymalnej dawce, czyli ilości takiej jak
w skórze.

Ceramidy najbardziej interesujące dla skóry to takie, które naturalnie występują w naskórku. 3 ceramidy wybrane przez CeraVe są przyczyniają się do jej odbudowy, przywracając zdrowy naskórek, który jest w stanie bronić się przed codziennymi szkodliwymi czynnikami. Są one tak dobrane, aby zagwarantować jak najlepszą bioasymilację.

CeraVe - NR 1 WŚRÓD ZALECANYCH MAREK PRODUKTÓW DO CIAŁA, DOCENIANA PRZEZ PONAD 10 000 AMERYKAŃSKICH DERMATOLOGÓW

Marka CeraVe, która powstała w 2005 r., uplasowała się na pozycji lidera na rynku produktów kosmetycznych w Ameryce Północnej, a jej produkty wybiera 10 mln konsumentów.  Na przestrzeni 13 lat marka CeraVe stała się liderem na amerykańskim rynku kosmetyków
 i uplasowała się na 1. miejscu wśród zalecanych produktów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała z problemami skórnymi. Poza tym, że markę docenia 10 tys. dermatologów, jej produkty zostały bardzo dobrze przyjęte przez ponad 10 mln konsumentów, dzięki czemu CeraVe jest wybieraną marką produktów do skóry suchej i wrażliwej przez zarówno ekspertów, jak i konsumentów.

DWIE GAMY PRODUKTÓW CeraVe

Szeroka oferta CeraVe składa sie z dwóch gam produktów: do mycia oraz do pielęgnacji.

Gama produktów do mycia CeraVe, dopasowana jest do każdego rodzaju skóry. Oprócz odpowiedniego oczyszczania, nawilża i chroni skórę przez cały dzień. Wyróżnia ją przedłużane uwalnianie składników aktywnych w skórze, aby nawilżać i wzmacniać barierę skórną w sposób ciągły, przez cały dzień. W skład gamy produktów do mycia wchodzą:

 • Oczyszczający Żel Do Mycia
Dostępny w dwóch formatach: 236 ml; 473 ml.  Cena: 35,90 zł; 45,90 zł
 • Nawilżająca Emulsja Do Mycia
Dostępna w dwóch formatach: 236 ml, 473 ml. Cena: 35,90 zł; 45,90 zł

Bardziej rozbudowana gama produktów do pielęgnacji CeraVe dopasowana jest do każdego rodzaju skóry.
Dzięki zastosowaniu 3 kluczowych ceramiadów oraz technologii MVE, skóra pozostaje odpowiednio nawilżona przez cały dzień.

 • Nawilżający Balsam
Dostepny w dwóch formatach: 340 g; 177 ml, Cena: 35,90 zł; 45,90 zł
 • Nawilżająca Emulsja
Dostępna w dwóch formatach: 236 ml; 473 ml, Cena: 39,90 zł: 49,90 zł
 • Nawilżający Krem Do Twarzy
Dostępny w formacie: 52 ml, Cena: 39,90 zł
 • Odbudowujący Krem Pod Oczy
Dostępny w formacie: 14 g, Cena: 39,90 zł
 • Regemnerujący Krem Do Rąk
Dostępny w formacie: 50 ml, Cena: 24,90 zł
 • SA Regenerujący Krem Do Stóp
Dostępny w formacie: 88 ml, Cena: 34,90 zł

Najpopularniejszym w całej gamie produktów jest Balsam Nawilżający. Jego bogata i otulająca konsystencja szybko wnika w skórę, bez pozostawiania białych śladów. W Stanach Zjednoczonych Balsam Nawilżający CeraVe jest kupowany przeciętnie co sekundę! Skąd ta popularność? Przede wszystkim nie jest tłusty, nie lepi się i, co najważniejsze w rytuale pielęgnacyjnym, jest naprawdę skuteczny dzięki optymalnemu połączeniu koktajlu ceramidów i wody w warstwie rogowej naskórka. Zastosowana w Balsamie Nawilżającym technologia MVE z kolei dba o właściwy, kontrolowany i 24 godzinny proces nawilżenia skóry.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze