1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Mroczny glamour i nieskrępowana kobiecość - kolekcja The Vampire’s Wife x H&M

Mroczny glamour i nieskrępowana kobiecość - kolekcja The Vampire’s Wife x H&M

Samantha Snow i Eva Apio dla kolekcji The Vampire’s Wife x H&M. (Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 29 Zdjęć
Mroczne i tajemnicze, a zarazem romantyczne i niezwykle kobiece - takie są ubrania marki Susie Cave, żony Nicka Cave’a. The Vampire’s Wife stworzyła kolekcję dla H&M, która właśnie trafiła do sprzedaży.

Mroczne i tajemnicze, a zarazem romantyczne i niezwykle kobiece - takie są ubrania marki Susie Cave, żony Nicka Cave’a. The Vampire’s Wife stworzyła kolekcję dla H&M, która właśnie trafiła do sprzedaży.

Czy ubrania mogą sprawić, że poczujemy się bardziej pewne siebie? To pytanie i potrzeba posiadania idealnie dopasowanej sukienki dały początek hipnotyzująco kobiecej brytyjskiej marce The Vampire’s Wife. Susie Cave, założycielka marki, postanowiła pójść o krok dalej. Podjęła się współpracy z H&M, w wyniku której powstała wyjątkowa kolekcja - mroczna i zmysłowa.

- To był wielki zaszczyt współpracować z H&M, bo dołożyli wszelkich starań, aby ożywić mroczny świat The Vampire's Wife. Mam nadzieję, że ta kolekcja daje tyle samo radości tym, którzy ją noszą, co mnie, gdy ją tworzyłam - powiedziała Susie Cave, dyrektor kreatywna i projektantka.

W kolekcji dominuje czerń - czarne sukienki z charakterystyczną linią ramion, kokardy oraz tajemnicze falbany z czarnego aksamitu i koronek z lekkim, srebrzystym połyskiem. Fasony są ponadczasowe i niezwykle kobiece. Co warto podkreślić, wszystkie elementy odzieży z kolekcji zostały uszyte z poliestru i nylonu z recyklingu. A dopełniają je niezwykłe dodatki. W świecie The Vampire’s Wife kobieta bez biżuterii czuje się naga. W kolekcji znajdziemy więc pierścionki, kolczyki, naszyjniki i bransoletki, a także bezpalcowe koronkowe rękawiczki i odpinany biały kołnierzyk z falbankami.

https://youtu.be/ay_bmTPaTFw

W kampanii The Vampire’s Wife x H&M wystąpiły muza Samantha Snow, modelka Eva Apio i brytyjska poetka Greta Bellamacina. Kolekcja jest dostępna w wybranych sklepach H&M i online od 22 października.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze