1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Zemełka & Pirowska –kolekcja wiosna/lato 2012

Zemełka & Pirowska –kolekcja wiosna/lato 2012

Zemełka & Pirowska fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 5 Zdjęć
Kolekcje Zemełki & Pirowskiej cechuje nowoczesność i minimalizm. W swoich projektach stawiają na umiar, wygodę i praktyczność.

Taka też jest nowa kolekcja na wiosnę/lato 2012. Inspiracją kolekcji stał się Urban Look - styl, który dyktuje tętniące życiem miasto. Projektantki ponownie łączą nieskomplikowaną i wyrazistą formę z soczystymi kolorami, kontrastującymi tkaninami i fakturami. Jednocześnie wierne zasadzie, że ubranie, szczególnie latem, to nasza druga skóra, stosują wysokiej jakości materiały, zapewniając niezwykłą lekkość i przyjemność w noszeniu. Ubrania duetu projektantek to propozycje wyjątkowo uniwersalne, ich oszczędna forma sprawia, że sprawdzą się niewątpliwe przy niejednej okazji.

Najnowszą kolekcję cechuje również duże zróżnicowanie krojów, począwszy od klasycznych, ale też oryginalnych t-shirtów i bluz, po bardziej wyszukane oversizeowe tuniki. Widoczna inspiracja stylem glam-rock przejawia się w biżuteryjnych dodatkach, zadziornych wykończeniach, kurtkach typu ‘ramoneska’, oraz w akcesoriach. Różnorodność oferty młodych projektantek sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś tylko dla siebie.

Kolekcja dostępna w Butiku ‘La Perle’, Dominikańskia 3, Kraków, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00-19:00.

Więcej informacji na stronie:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze