1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Uwaga na Joannę R. Wodzińską!

Uwaga na Joannę R. Wodzińską!

Materiały prasowe
Zobacz galerię 19 Zdjęć
Świat mody jest ciągle głodny nowych pomysłów. W poszukiwaniu stylu absolutnego, projektanta, który wpisze się w kanon sztuki ubierania, warto moim zdaniem zwrócić uwagę na Joannę R. Wodzińska.

Polskie podwórko modowe co roku zapełnia się nowymi nazwiskami. Młodzi projektanci szokują, popisują się kreatywnością, poszukują nowych form lub tworzą modę, która jest ładna, klasyczna  i szlachetna. W tej kategorii nazwiskiem, które warto zapamiętać, jest Wodzińska.

Joanna R. Wodzińska zaistniała na rodzimym rynku modowym w tym roku. Jej projekty charakteryzują się  prostotą, niewymuszona elegancję i cięciami, które w doskonały sposób podkreślają sylwetkę. Minimalistyczne gładkie jedwabie, błyszczące mocne skóry i strusie pióra łącza się w jednej niezwykle spójnej kolekcji. W stylistyce projektantki można dopatrzeć się inspiracji największymi modowymi nazwiskami, takimi jak Armani czy McQueen.

To co, mnie szczególnie podoba się w projektach Joannya R. Wodzińskiej, to niezwykła dojrzałość w wyborze tkanin, oszczędność w gamie kolorystycznej oraz lekkość i zwiewność projektów.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze