1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Né Comme Ça - drapieżna odsłona kobiety

Né Comme Ça - drapieżna odsłona kobiety

Marka Né Comme Ça już w chwili swego powstania kreowana była na tą, która rządzi. Nic zatem dziwnego, że przesłanie swe kieruje do wszystkich, którzy nie zwykli słuchać zakazów, lecz lubują się w ich przekraczaniu. Lubi sylwetki ludzi odważnych, świadomych siebie, nie przepraszających za to kim są. Partnerką jest nie łatwą, kapryśną, nie godzącą się na ustępstwa. Jednak tym, którzy odważą się po nią sięgnąć gwarantuje piękno oraz sensualność jakimi obdarzyć może prawdziwa władczyni.

Inspiracją dla powstania kolekcji była przede wszystkim kobieta.Nie jako ciało czy płeć - lecz jako charakter i pewna dojrzałość. Kobieca, sensualna, wyzwolona - te epitety najdosadniej charakteryzują sylwetkę kolekcji.

Każdy projekt to nie tylko tkanina czy forma, lecz przede wszystkim emocje, które kryją się za pojedyńczym kompletem czy sukienką. Każdy element kolekcji to przesłanie, swoisty pakiet przeżyć, które przelane na papier, a następnie powołane do życia odzwierciedlają idee twórców.

Istotna jest także techniczna strona powstawania kolekcji. Użyte tkaniny i matreiały są starannie wyselekcjonowane i dobrane pod względem wzajemnego komponowania się. Estetyczna strona kolekcji jest niezwykle ważna dlatego nawet takie elementy jak zamek czy zapięcie są wybrane z ogromną starannością.

Kreacje Né Comme Ça to nie tylko ubrania, to pewna forma ukazywania światu pewnego stylu bycia, przesłania na temat samego siebie oraz świadomości swego piękna.

Kolekcja dostępna na stronie

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze