fbpx

Hebe od Ani Kruk

Hebe od Ani Kruk
fot. materiały prasowe

Ania Kruk w tym sezonie wraca do ulubionego materiału – skóry. 4 zdecydowane kolory połączone z metalem i rzemieniem sprawiają, że nowa kolekcja HEBE jest jednocześnie minimalistyczna, subtelna i szykowna. To nowoczesna klasyka, która sprawdzi się w każdej sytuacji.
– Dlaczego tak lubimy rzemień? Chyba za jego uniwersalność. Eleganckim stylizacjom doda pazura, świetnie nadaje się też do noszenia na co dzień – mówi Anna Kruk, projektantka i dyrektor kreatywna marki.

Skóra odegrała ważną rolę również w takich kolekcjach Ania Kruk jak BANDORELAS Nº8 czy SOLO STAR. W tej pierwszej układano barwne kompozycje z ośmiu cieniutkich rzemieni, a w SOLO STAR połączono rzemień z wyjątkowym kryształem od Swarovski Elements. W kolekcji HEBE powstały nie tylko bransoletki, ale i skórzane kolie, w klasycznych kolorach: czerni, czerwieni, srebrze oraz złocie. Wykończenie szarnirami z mosiądzu i mosiądzu rodowanego nadaje całości subtelnej elegancji.

Zobacz również biżuteria bransoletki

Nazwa kolekcji nie jest przypadkowa. HEBE to imię greckiej bogini, uosobienia młodości i piękna. Potrzebujesz lepszej rekomendacji?