fbpx

HUNTER – kolekcja jesień – zima 2011/2012

Oferta Hunter na sezon jesień-zima 2011 jest poszerzona i bardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek. Oferuje miłośnikom marki nie tylko nowe kolory, faktury i tkaniny, ale także ekskluzywną linię butów ze skóry, którą stworzył brytyjski projektant Jonathan Kelsey.
Kultowe już Hunter Orginal występują w nowej gamie intensywnych kolorów i najmodniejszych w nadchodzącym sezonie odcieniach jagody i żurawiny. Uwagę przyciąga też model ORGINAL SHORT z cholewką skróconą do połowy łydki, oraz elegancki perłowobiały CARNABY BOA. Najlepiej sprzedający się model REGENT, inspirowany krojem butów do jazdy konnej, wzbogacono materiałowymi wstawkami i dużymi, złotymi guzikami. REGENT CARLYLE to model gloss, z cholewką w kontrastującym kolorze i wytłoczonym logiem Hunter oraz metalowymi detalami.

Kolekcja damska została wzbogacona została również o klasyczne, pikowane baleriny AUBREY w ośmiu kolorach m.i.n: beżowym, czarnym, morskim, kolorze fuksji. Również model baletek HUNTER CURZON – z czarnym charakterystycznym noskiem, występuje w czterech nowych kolorach. Oba modele są dopracowane w najdrobniejszym szczególe – klamerki i wstążki, guziki – oparzone są logiem i herbem Hunter.

Zimową nowością są długie skarpety WELLY SOCKS – zaprojektowane specjalnie do kaloszy Hunter. Szeroka gama kolorów, materiałów mi.n. wełna, futro, polar; faktur – grube sploty warkoczy; pozwolą modnie przetrwać w Hunterach nawet najcięższą zimę!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze