fbpx

Projektanci dla Kate Middleton

Projektanci dla Kate Middleton
fot. materiały prasowe Projektanci dla Kate Middleton / Nanette Lepore

Księżna Cambridge, Kate Middleton, to ikona mody uznawana za jedną z najlepiej ubranych Brytyjek. Serwis mmd.com zwrócił się do największych projektantów z prośbą o przygotowanie szkiców strojów ciążowych dedykowanych Kate.
Kate Middleton to nie tylko żona przyszłego monarchy Wielkiej Brytanii, lecz także pasjonatka mody, która jest uznawana za jedną z najlepiej ubierających się kobiet na Wyspach Brytyjskich. I choć młoda księżna spodziewa się swojego pierwszego dziecka, jej miłość do mody nadal trwa. Serwis wwd.com poprosił więc największych projektantów mody o stworzenie szkiców kreacji dedykowanych Kate. Do współpracy zostały zaproszone takie nazwiska, jak: Vera Wang, Donna Karan, Karl Lagerfeld czy Nina Ricci.

Wśród projektów znaleźć można kreacje zarówno dzienne, jak i wieczorowe. Wszystkie utrzymane są, w zgodnym z obowiązującą na dworze etykietą, klasycznym stylu. Patrząc na projekty, łatwo popaść w zachwyt i pozazdrościć szlacheckiego tytułu Księżnej. Ku pocieszeniu wszystkich przyszłych mam przypominamy, że czasy workowatych strojów dla ciężarnych już dawno przeminęły, więc nawet w sieciówkach można znaleźć przyjemne dla oka i ciała kreacje.