fbpx

Rock’N’Roll od Pepe Jeans na wiosnę 2013

RockNRoll od Pepe Jeans na wiosnę 2013
fot. materiały prasowe Pepe Jeans

Luz, nonszalancja i Rock’n’Rollowy szyk – tak pokrótce można opisać wiosenno -letnia kolekcję angielskiej marki Pepe Jeans.
Tej wiosny, główną muza mody stał się cudowny, tętniący życiem i energią Londyn. Brytyjskie inspiracje widoczne są też u marki z nad Tamizy – Pepe Jeans.

Wiosenno – letnia kolekcja prezentuje się niezwykle rock’n’rollowo. Pojawiają się nadruki, dekatyzowana bawełna, postrzępiony jeans, ćwieki i nieśmiertelna krata. Ponadto, na jeansach królują nie tylko seksowne przetarcia i dziury, ale także flaga brytyjska. I choć to nie ukłon w stronę monarchii, a raczej w kierunku punk rocka, którego kolebką jest właśnie Anglia, kolekcja Pepe Jeans prezentuje się iście królewsko!

Warto też zwrócić uwagę na bajeczne dodatki – zwłaszcza buty na słupku obsypane błękitno – różowymi kwiatami – w sam raz dla marzycielek i tych, którzy zimę mają już po kokardy!

Dodam tylko, iż Pepe Jeans w tym roku świętuje 40. urodziny i trzeba przyznać, że nie stracił nawet odrobinę młodzieńczego wigoru i charyzmy!