fbpx

Rooney Mara twarzą perfum Calvina Kleina

Rooney Mara twarzą perfum Calvina Kleina
fot. materiały prasowe

Rooney Mara, jedna z najbardziej porządanych aktorek młodego pokolenia została twarza nowych perfum Calvina Kleina- DownTown.
Nowoczesna, silna, przebojowa – tak jest Rooney Mara. Zachwyca nie tylko swoim talentem lecz także niezwykłą, niecodzienną urodą, która sprawiła, że stała się ona wprost idealną ambasadorka najnowszego zapachu Calvina Kleina – Down Town.

Downtown to zapach świerzy, ponadczasowy i jak nazwa sama wskazuje niezwykle miejski. Swoim charakterem zachowuje klasyczny dla CK nowoczesny, dynamiczny styl. Zachwyci także niezwykle elegancką, minimalistyczną fioletową butelką.

Jak zauważa aktorka, znana głównie dzięki wyjatkowej roli w filmie „Dziewczyna z tatuażem”, udział w kampanii Down Town Calvina Kleina był dla niej nie tylko zaszczytem ale tekże niezwykłą przygodą. Zapach zdeniem aktorki, skutecznie poprawia nastrój i dodaje pewności siebie.

I choć zdjęcia z kampanii możemy już podziwiać, na sam zapach przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jego swiatowa premiera zaplanowana jest na wrzesień 2013!