fbpx

Usta na pierwszym planie

Usta na pierwszym planie

Świat makijażu oszalał na punkcie pięknych ust. „Usta to nowe paznokcie” – mówią topowi makijażyści świata, bo wyraziste usta zastąpiły szalony manicure poprzednich sezonów. Odkryj z Zuzią Poprzeczko, makijażystką Sephora, proste sposoby na idealny makijaż ust oraz nasze ulubione produkty.
Czerwiec to doskonały czas na odważne eksperymenty z lookiem. Jeśli do tej pory obawiałaś się zdecydowanego akcentu na ustach – czas to zmienić! W okresie wakacyjnym przetestuj nowy trend i rozsmakuj się we wszystkich kolorach na swoich ustach. O 3 krokach do perfekcyjnych ust opowiada Zuzia Poprzeczko, makijażystka i blogerka videobloga Sephora blogmakijaz.pl.

Idealny makijaż wymaga idealnie gładkichust. Dlatego zanim przystąpisz do makijażu, przygotuj do niego skórę. Użyj peelingu do ust np. od Pat & Rub, a kilka minut przedmalowaniem nawilż usta dobrym balsamem(nadmiar odciśnij na chusteczce przednałożeniem koloru).

KROK 1 – KONTURDla idealnego podkreślenia – obrysuj usta konturówką, która pozwoli wyrównać kontur ust lub je optycznie powiększyć. Uniwersalny

ołówek do ust pomoże utrzymać perfekcyjny kontur przez wiele godzin i zapobiegnie rozmazywaniu się pomadki.

KROK 2 – WYPEŁNIENIEŚrodek ust najlepiej wypełnić przy użyciu specjalnego pędzelka, który zapewni największą precyzję. Nadmiar pomadki odciśnij
na chusteczce. Na łuk Kupidyna warto nałożyć odrobinę rozświetlacza o mocno perłowym połysku – optycznie powiększy i uwydatni górną część ust.
KROK 3 – WYKOŃCZENIE

Dla pełnego wykończenia makijażu ust na pomadkę zaaplikuj błyszczyk, który nada ustom świeżości, soczystego blasku i efektu „mokrych ust”.

 

Zobacz: kosmetyki do makijażu ust online