fbpx

Zostań stylistą od zaraz!

Ubrania, biżuteria, buty, torebki… są takie chwile, w których każda z nas miałaby ochotę pobawić się w stylistę.
Niezależnie od wieku, różnic kulturowych czy szerokości geograficznej kobiety kochają modę. Zdanie jest równie banalne co prawdziwe. Ubrania od wieków budzą wyobraźnie i pragnienia. Są też chwile, w których absolutnie nie mamy ochoty przymierzać, przebierać się. Momenty, w których pękająca „w szwach” szafa jest kompletnie „pusta” i „nie mamy się w co ubrać”. Te prozaiczne „problemy” zna każda z nas.

Moda jest więc wpisana nie tylko w naszą płeć, w końcu mężczyźni tez kochają modę, lecz również w kulturę. Modą lubimy się też bawić, kreować i tworzyć. Tworzenie ciekawych stylizacji nie musi być jednak tylko domeną Rachel Zoe. Dziś każda z nas może pobawić się w stylistkę.

Stylizator to wyjątkowe narzędzie stworzone z myślą o wszystkich fanach mody. Znajduje się tu kilkaset najmodniejszych ubrań i dodatków, z których można tworzyć zestawy i na całego wejść w rolę stylisty. I choć zabawa wydawać się może dość infantylna i prosta, to idealnie odpręża i relaksuje. I co najważniejsze, wirtualna zabawa w stylistę nic nie kosztuje 🙂

stylizator.zwierciadlo.pl

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze