1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Święta
  4. >
  5. Świąteczne porządki? Mamy kandydata na pomocnika!

Świąteczne porządki? Mamy kandydata na pomocnika!

Ułatw sobie świąteczne porządki z nowym odkurzaczem bezprzewodowym z funkcją mycia Philips SpeedPro Max Aqua 3w1.

 

Odliczanie do świąt się zaczęło, a to oznacza, że od sprzątania i odkurzania nie da się uciec. To zwykle nieodzowny etap przedświątecznych przygotowań. Można jednak spróbować uczynić je w tym roku szybszym i łatwiejszym. Pomóc mogą nowoczesne odkurzacze bezprzewodowe Philips, dzięki którym będziesz mieć więcej czasu na inne obowiązki, których w przedświątecznej gorączce przecież nie brakuje.  Najlepszym kandydatem na pomocnika jest nowy bezprzewodowy odkurzacz . SpeedPro Max Aqua myje, odkurza i posiada odłączany odkurzacz ręczny oraz dodatkowe akcesoria. Wystarczy więc jedno urządzenie, by wyczyścić podłogi, dywany, meble i wszystkie zakamarki. W ten sposób zabierając się za jedno pomieszczenie, zrobisz to dobrze i do końca, a widoczny efekt z pewnością przyniesie satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Na pierwszy ogień zwykle idzie odkurzanie. Zastosowane zaawansowane technologie sprawiają, że odkurzacz dokładnie zbierze zanieczyszczenia, a sprzątanie będzie łatwiejsze dzięki nasadce z podświetleniem LED, która uwidoczni nawet najdrobniejszy kurz. Akumulator 25,2V gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 75 minut[1], czyli możesz posprzątać całe mieszkanie na jednym ładowaniu! Urządzenie nie musi być jednak naładowane w 100%, aby móc z niego skorzystać.

Z odkurzaczem SpeedPro Max Aqua najpierw odkurzysz podłogi, a następnie dzięki systemowi myjącemu umyjesz każdy rodzaj podłogi. Na jednym pełnym pojemniku wody  umyjesz nawet 60m2 powierzchni. Dla trudniejszych zabrudzeń możesz użyć systemu AquaBoost, który uwalnia zwiększony wyrzut wody po naciśnięciu pedału w systemie myjącym. Nasadkę myjącą można bez problemu wpinać i odpinać w dowolnym momencie, dlatego, możesz najpierw umyć podłogę, a później odkurzyć dywan w innym pomieszczeniu.

Z kolei odłączany odkurzacz ręczny pozwoli zebrać z mebli nawet małe cząstki, takie jak kurz, piasek czy okruchy w kilka sekund. Taki odkurzacz przydać się może zwłaszcza w kuchni w czasie świątecznego gotowania, gdy coś przez przypadek się rozsypie. W dodatku posiadacze zwierząt bez problemu poradzą sobie z sierścią lub włosami na miękkich powierzchniach dzięki dołączonej mini elektroszczotce (wybrane modele: FC6904 i FC6902). Zintegrowana szczotka i szczelinówka pomogą posprzątać każdy zakamarek Twojego domu - sufity, kąty oraz przestrzenie między meblami. Koniec z pajęczynami pod sufitem czy kurzem zalegającym na listwach przypodłogowych!

Spraw, by w tym roku przedświąteczne porządki były łatwiejsze i upłynęły w spokojnej atmosferze. Z odkurzaczem Philips SpeedPro Max Aqua 3w1 Twój dom może lśnić nie tylko w święta.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze