1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Finał akcji SOLIDARNOŚĆ KOBIET MA SENS

Finał akcji SOLIDARNOŚĆ KOBIET MA SENS

Miesięcznik SENS zaprasza na finał 1. edycji akcji Solidarność Kobiet ma Sens

Z lutowym i marcowym miesięcznikiem SENS bezpłatne wejście na targiBABSKI DZIEŃ. Czekamy na Was 21.03.2015 na Torwarze.

PROGRAM I ATRAKCJE PODCZAS WYDARZENIA

W strefie SENS-u spotkania ze znanymi psychologami, coachami, autorami książek, ambasadorkami akcji, redaktorkami miesięcznika SENS oraz konsultacje z ekspertami.

Wykłady w sali wykładowej na piętrze:

Katarzyna Miller – wykład Nie bój się życia- godz. 11.00 , 1-1,5 h • Ałbena Grabowska i Katarzyna Miller – rozmowy o kobiecej Solidarności i książkach Ałbeny Grabowskiej – Autorka na kozetce- godz. 12.15- 12.45 • Olga Kozierowska - wykład/Power Show- Marzenia, godz. 13. 00, 1h • Karolina Cwalina - wykład Sexy zaczyna się w głowie, godz. 15.00, 1 h

Konsultacje specjalistów na stoisku SENS :

• 10.00- 10.50 – Redakcja miesięcznika Sens – Joanna Olekszyk, Aleksandra Strójwąs – spotkanie z czytelniczkami • 11.00- 12.00 – Anna Kocwa Karnaś – specjalistka Mind Shui , neuropsycholog, terapeuta, trener rozwoju personalnego, www.mindshui.pl • 12.00- 13.30 – Katarzyna Droga – Redaktor Naczelna miesięcznika Sens – spotkanie z czytelniczkami • 13.30- 14.30 – Katarzyna Miller – rozmowy z autorką i podpisywanie książek :„ Nie bój się życia”, „Blaski życia”, „Królowe życia i król” oraz konsultacje • 14.30- 15.00 – Ałbena Grabowska – spotkanie z autorką i podpisywanie książek „Lot nisko nad ziemią” oraz ”Stulecie winnych” • 15.00-15.50 – Olga Kozierowska – spotkanie z ambasadorką akcji Solidarność Kobiet ma Sens oraz założycielką portalu www.sukcespisanyszminka.pl, • 15.50-16.30 – Daniele Gargano – konsultacje z psychologiem i psychoterapeutą poznawczo behawioralnym. Ojcostwo i wychowywanie dzieci – konsultacje anglojęzyczne, www.mypsiche.com • 16.30-17.00 – Karolina Cwalina – Life Coach – indywidualne konsultacje, www.sexyzaczynasiewglowie.pl

Uwaga: godziny poszczególnych konsultacji i warsztatów mogą jeszcze ulec zmianie.

Współprowadząca wydarzenie – Olga Bończyk

Pozostałe atrakcje podczas targów dla kobiet Babski Dzień:
CZĘŚĆ MEDYCZNA:

- wykonywane będzie przez cały dzień USG piersi - badania profilaktyczne kierowane do kobiet planujących ciążę, kobiet stosujących antykoncepcję i kobiet po 40 – tce. - w tej części kobiety skorzystają również z konsultacji oceniających stan znamion - kobiety mające problemy z kręgosłupem będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeutów oraz zapoznać się z ćwiczeniami, które powinny wykonywać - w tej części kobiety będą mogły skorzystać z konsultacji dotyczących medycyny estetycznej

STREFA URODY: w tej części kobiety będą mogły skorzystać m.in.:

– analiza kształtu twarzy i dobór odpowiedniej fryzury – analiza kolorystyczna i dobór koloru włosów również w analizie do sylwetki – będzie można sprawdzić kondycję swoich włosów – styliści fryzur – makijażystki (makijaż na co dzień, makijaż biznesowy, triki w makijażu)

W tej części zostaną również przedstawione Firmy kosmetyczne, gabinety anty – aging, a także kosmetyki i makijaże na bazie kosmetyków mineralnych.

STREFA EKO ORAZ STREFA HIPOALERGICZNA tutaj będzie można zapoznać się z produktami eko, a także z podejściem holistycznym do swojego ciała.

STREFA HIPOALERGICZNA: czym jest alergia? sposoby na zdrowie? jak budować odporność organizmu? Wysokiej klasy specjaliści będą czekać na pytania od odwiedzających Babski Dzień.

STREFA MODOWA – w części SHOWROOMU pokażą się projektanci, którzy mają nietuzinkową ofertę dla swoich Klientów a pokaz kolekcji Doroty Goldpoint z pewnością zachęci Panie do wiosennych zakupów.

STREFA BIELIZNY: to liczna oferta Wystawców, którzy pokażą nie tylko trendy w branży ale i doradzą Paniom jak dobrać najlepszy biustonosz również sportowy.

STREFA SPORTOWA i FIT: będzie można zrobić analizę składu ciała, porozmawiać z trenerami osobistymi. Poza tym w tej części zapoznają się Panie z różnego rodzaju dietami i porozmawiają z fachowcami gdzie dowiedzą się czy dieta bezglutenowa jest dla wszystkich. Konsultacje dietetyczne przez cały dzień.

STREFA POKAZÓW GOTOWANIA: w tej części przez cały dzień warsztaty gotowania, pokazy znanych kucharzy oraz warsztaty jak dobierać wino do potraw. Będzie można też od razu wypróbować smaków potraw i przenieść to na grunt pieleszy domowych J

STREFA KLIMATÓW INDII: to nowość na naszym wydarzeniu. Za sprawą ubiorów, przypraw, zdjęć osób, które podróżują po Indiach oraz przypraw i kuchni, na chwilę przeniesiemy się w świat Indii. W tej strefie będzie można również wykonać tatuaż z henny, zobaczyć jak się wiąże sari co to jest bindi oraz zapoznać się z makijażem kobiet z Indii oraz tajemnicami również pielęgnacji włosów.

Występ Gwiazdy Muzycznej

CZEKAMY NA WAS !!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze