1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Jak przyciągnąć miłość?

Jak przyciągnąć miłość?

123rf.com
Wydaje się, że wiosna jednak nadchodzi. Skoro przyroda odradza się po długiej zimie, ty też stwórz się na nowo. Jak się przygotować na przyjęcie miłości?

1. Rozejrzyj się dookoła siebie

Może masz wrażenie, że fajni mężczyźni zapadli się pod ziemię albo wynieśli na odległą planetę. Zmień to przekonanie, takie myśli jedynie oddalają ich od ciebie. Życie pisze scenariusze lepsze od przygód bohaterów telenoweli, jeśli tylko na to pozwolisz. Pomyśl, że wszystko jest możliwe. Nowy sąsiad, spotkanie w kolejce do kasy w spożywczym, ciekawy współpracownik. Nadszedł czas, żebyś otworzyła oczy.

2. Ucisz wewnętrznego krytyka

Wiele kobiet ma w sobie potwora, który rani je krytycznymi uwagami typu: nie jesteś dość seksowna, to już nie te lata, nigdy nie miałaś szczęścia w miłości. Takie zdania sprawiają, że się kurczymy, zamiast rozkwitać. Warto więc poświęcić czas i energię, żeby rozprawić się z tym krytycznym głosem w nas. Jeśli on w końcu cichnie stajemy się bardziej przystępne i atrakcyjne dla innych.

3. Otwórz swoje serce

Żeby energetycznie otworzyć swoje serce, można skorzystać z prostej wizualizacji. Wyobraź sobie, że w miejscu serca masz pączek róży, który – płatek po płatku – rozwija się całkowicie. To prosta a potężna metoda przyciągania miłości.

4. Ćwicz telepatię

Możesz powiedzieć „cześć” niewerbalnie, czyli w myślach, przechodzącej obok ciebie osobie. To znak, że jesteś otwarta i chętna na nowe kontakty. Zaobserwuj co się będzie działo, jak ta osoba zareaguje. Ćwicz też utrzymywanie kontaktu wzrokowego podczas rozmów z innymi. To skuteczna metoda flirtowania.

5. Poświęć uwagę swojemu wizerunkowi

Kiedy ostatni raz zmieniłaś makijaż lub fryzurę? Zainteresuj się nowymi, wiosennymi kolekcjami ubrań. Zmiana wizerunku pozytywnie wpływa na psychikę. Jeśli to zrobisz, zadbasz o siebie. Udowodnisz sobie, że jesteś tego warta i świat na to odpowie zainteresowaniem.

6. Rozmawiaj z nieznajomymi

Podobno nie ma ludzi nam obcych, są tacy, których jeszcze nie znamy. Najlepszym sposobem, aby poznać nowych ludzi jest rozmawiać z jeszcze nieznajomymi. Bądź przyjazna ludziom, gdziekolwiek jesteś, ponieważ nigdy nie wiesz, kogo możesz spotkać.

7. Zastosuj prawo przyciągania

Prawo przyciągania jest niczym innym jak umiejętnością pozytywnego myślenia i odczuwania. Zastanów się i poczuj, jak to będzie, kiedy znajdziesz miłość. Im częściej będziesz w takim stanie, tym szybciej przyciągniesz upragnione fakty. Staniesz się bardziej magnetyczna.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze