1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Dress code na randce

123rf.com
O powodzeniu pierwszej randki decyduje przede wszystkim wygląd i seksapil. Ale w stresie przed spotkaniem łatwo przesadzić i uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego. Co warto wiedzieć o randkowym dress code?

  1. Strój na randkę powinien być przede wszystkim wygodny – tak, aby nic nas nie uciskało,  żeby ruchy i mowa ciała mogły być autentyczne.
  2. Zasadą dress code na randce jest też dostosowaniu  kreacji do okazji: bardziej elegancko do teatru czy restauracji, a  do kina czy na spacer po parku – na luzie. U mężczyzny sprawdzi się klasyczna marynarka i dobre perfumy. Panie z kolei powinny założyć coś, w czym czują się najbardziej swobodnie i kobieco. Mała czarna na pewno nie sprawdzi się na wycieczkę w plener, ale w każdej innej sytuacji, odpowiednio „ograna” dodatkami, powinna zdać egzamin.
  3. Kobiety powinny też nie przesadzić z makijażem, ponieważ, jak stwierdzili respondenci badania przeprowadzonego przez portal C-Date.pl, na pierwszej randce najbardziej cenią: delikatny makijaż i naturalny wygląd.
  4. Szpilki są wymieniane jako trzeci w kolejności element, który nadaje atrakcyjności kobiecie podczas randki.
  5. Warto też postawić na jeden element ubioru, odsłaniający jakąś część ciała, np. kawek ramienia czy kolana. Pamiętaj, żeby eksponować atuty swojej sylwetki.
na podst.mat.pras. C-Date.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze